Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама вбитого ГРУвцями Вадима Пугачова ображена, що про її сина не згадують

Жінка досі носить траур

Мама вбитого Вадима Пугачева, у смерті якого звинувачували двох російських ГРУвців і яких сьогодні обміняли на полонену в Росії Надію Савченко, не може стримати сліз, що про сина забули.

Про це журналістам ТСН.ua розповіла племінниця вбитого.

"Бабуся плаче цілий день. Сьогодні особливо! Адже всі радіють, забувши, що є мати вбитого, що про її сина зовсім забули. Вона досі носить траур, вся в чорному і постійно плаче. Їй боляче, що Надію зустріли, всі радіють і ніхто не згадує про її біль", - каже дівчина.

Нагадаємо, 16 травня 2015 проросійські бойовики впритул підходять до блокпоста біля міста Щастя. Диверсанти підкрадаються тихо. Український боєць 92 бригади Вадим Пугачов в останню мить устигає криком попередити своїх товаришів про небезпеку й одразу отримує кулю в голову. Розпочинається бій.

Двох поранених диверсантів українські бійці захопили в полон. Від розстрілу на місці  їх урятували військові звання. Олександр Александров та Євген Єрофеєв російські спецпризначенці з Тольятті. Про це неодноразово заявляли і лікарям, і слідчим СБУ.  Поки затримані розповідають про свою службу в Росії їхні рідні на російських каналах стверджують зворотне.  Мовляв, служили, проте давно звільнились. В Україну поїхали до родичів.

Судовий процес над російськими ГРУвцями постійно супроводжували скандали. Найрезонансніший – убивство адвоката Юрія Грабовського. Військовий прокурор заявляв і про ризик викрадення підозрюваних під час перевезення до суду. Тож на засідання їх привозили під конвоєм, посилено охороняли і приміщення.

Визнали винними за кількома статтями - участь у терористичній організації, здійснення теракту та веденні агресивної війни за попередньою змовою. 

Відео Літак, який вилетів з українського аеродрому, приземлився в московському Внуковому

Тільки-но вирок набув чинності, адвокати Єрофеєва та Александрова подали прохання про помилування. І сьогодні стало відомо, що Порошенко його підписав. Пізніше чоловіків літаком доставили у Москву. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції