Мама зґвалтованої дівчини вірить, що дочка виживе і буде найщасливішою

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама зґвалтованої дівчини вірить, що дочка виживе і буде найщасливішою

Вся країна переймається долею дівчини, що стала жертвою ґвалтівників-нелюдів

Мати 19-річної Оксани розповіла, що відправить дочку закордон, де їй зроблять протези кінцівок.

У середу, 14 березня, стало відомо, що дівчина, яка стала жертвою ґвалтівників-нелюдів у Миколаєві, вже при тямі. Лікарям вдається зберегти їй нижні кінцівки, запрацювали кишківник та нирки. Але стан усе ще надто тяжкий, повідомляє ТСН.

Дідусь Оксани Макар, побачивши онучку у реанімації, ледь не втратив свідомості. За його Оксану тепер уболівають усім селом, збирають допомогу і просять покарання.

Небайдужі безперервно збирають і несуть кошти - хто просто в руки дідові, або ж до спеціальної скрині біля місцевої крамниці.

Мама потерпілої Оксани переконана, саме людська чуйність допомагає дівчині подолати біль і недугу. "А раз живе вся країна, значить буде жити і вона. Вона все почне спочатку", - міркує мама дівчини Тетяна Суровицька.

Маминого оптимізму поки що не поділяють лікарі. Стан потерпілої за п'ять днів у реанімації поліпшився, але й досі лишається тяжким. Вона перенесла вже дві операції – з ампутації правої руки та видалення омертвілих тканин, що були на тілі.

"Опікова хвороба - опіки 55 відсотків тіла. Страждає все, не тільки шкіра. Ті токсини, які всмоктуються в кров і розносяться по всьому організму, їх треба виводити, з ними боротися. Ми боремося за кожен день. Дитина прожила і слава богу", - розповів завідувач опікового відділення Володимир Мороз.

Мама 19-річної Оксани, яку троє молодиків зґвалтували, придушили і намагалися спалити живцем, певна, що її дитина житиме, і житиме повноцінно. "Що вона жити буде, що буде найщасливішою, поїде за кордон і в неї ручки будуть справжні, і такі є протези", - поділилася мама.

Дівчині з Миколаєва, яку зґвалтували і підпалили, вже краще

Дівчині з Миколаєва, яку зґвалтували і підпалили, вже краще

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація