Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мамчур спростував чутки про пропозицію очолити Нацгвардію

Військовий пишається дружиною, яка очолила жіночий батальйон дружин бельбекських офіцерів.

Військові інженери зараз оглядають пошкоджені окупантами українські літаки з аеродрому Бельбек, щоб вирішити, як доправити їх на материк. Про передачу техніки Україні домовляється з росіянами наше військове керівництво. Про це розповів журналістам командир льотчиків Юлій Мамчур. Його частина зараз базується у Миколаєві, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Час для журналістів Юлій Мамчур зміг знайти лише близько 10-ї вечора. Каже, що є дуже багато організаційних клопотів. Вояки зараз обживаються   на новому місці і сподіваються отримати назад техніку, яку залишиили у Криму. Готувати її до передислокації на півострові лишились близько півсотні українських військових. Якщо її пошкодження не критичні, то вона зможе прилетіти сама, а якщо критичні, то її краще перевозити машинами.

Військове керівництво ще не вирішило, де розташувати льотчиків з Бельбеку. Тимчасово їх розмістили на території військового спеціалізованого центру у Миколаєві. Юлій Мамчур сподівається, що його частину не роздроблять, адже колектив згуртований штурмами.

Чутки про пропозицію очолити національну гвардію Юлій Мамчур спростовував. Він зауважив, що не знає, звідки поширюється така інформація і комфортно відчуває себе на своїй посаді і зі своїм званням. Мовляв, він важливіший тут, ніж на іншому місці.

Свій похід під кулі із самим лише прапором командир не вважає героїчним, каже, так вчинив би кожен військовий, вірний присязі. І щиро пишається своєю дружиною, яка зараз очолила жіночий батальйон дружин бельбекських офіцерів.

Відео Військові інженери почали перевірку українських літаків у Бельбеку

Юлій Мамчур підтвердив, що деякі його підлеглі, що залишилися в Криму і планували присягнути окупантам, уже передумали і просяться на материкову Україну.   

Нагадаємо, що у полоні Юлій Мамчур гімн не співав, але жартував про "зелених чоловічків"

Кореспондент ТСН Ольга Параскун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції