Мамчур спростував чутки про пропозицію очолити Нацгвардію

Військовий пишається дружиною, яка очолила жіночий батальйон дружин бельбекських офіцерів.

Військові інженери зараз оглядають пошкоджені окупантами українські літаки з аеродрому Бельбек, щоб вирішити, як доправити їх на материк. Про передачу техніки Україні домовляється з росіянами наше військове керівництво. Про це розповів журналістам командир льотчиків Юлій Мамчур. Його частина зараз базується у Миколаєві, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Час для журналістів Юлій Мамчур зміг знайти лише близько 10-ї вечора. Каже, що є дуже багато організаційних клопотів. Вояки зараз обживаються   на новому місці і сподіваються отримати назад техніку, яку залишиили у Криму. Готувати її до передислокації на півострові лишились близько півсотні українських військових. Якщо її пошкодження не критичні, то вона зможе прилетіти сама, а якщо критичні, то її краще перевозити машинами.

Військове керівництво ще не вирішило, де розташувати льотчиків з Бельбеку. Тимчасово їх розмістили на території військового спеціалізованого центру у Миколаєві. Юлій Мамчур сподівається, що його частину не роздроблять, адже колектив згуртований штурмами.

Чутки про пропозицію очолити національну гвардію Юлій Мамчур спростовував. Він зауважив, що не знає, звідки поширюється така інформація і комфортно відчуває себе на своїй посаді і зі своїм званням. Мовляв, він важливіший тут, ніж на іншому місці.

Свій похід під кулі із самим лише прапором командир не вважає героїчним, каже, так вчинив би кожен військовий, вірний присязі. І щиро пишається своєю дружиною, яка зараз очолила жіночий батальйон дружин бельбекських офіцерів.

ВідеоВійськові інженери почали перевірку українських літаків у Бельбеку

Юлій Мамчур підтвердив, що деякі його підлеглі, що залишилися в Криму і планували присягнути окупантам, уже передумали і просяться на материкову Україну.   

Нагадаємо, що у полоні Юлій Мамчур гімн не співав, але жартував про "зелених чоловічків"

Кореспондент ТСН Ольга Параскун.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: