Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На подію з'їхалося 600 хористів.

На початку серпня у селі Онишківці Рівненської області відбувся XII Фестиваль Недільних шкіл у місцевій єпархії УПЦ Московського патріархату.

Його присвятили "100–річчю пам’яті Царської сім’ї", - повідомили у прес-службі єпархії.

22 хори недільних шкіл виступили у місцевому храмі 7 серпня, однак широкого розголосу у Мережі ця подія набула лише сьогодні, 20 серпня. Діти виступали на сцені під портретами членів російської царської сім'ї Романових, зокрема, і під зображенням Миколи II.

Фестиваль 2018, ,,Мамина молитва,,

Posted by Надя Грицкевич on Tuesday, August 14, 2018

"Для дітей свято починається тим, що можна зануритися в святе джерело і потім ще довго згадувати його холодну воду. А далі на них чекає святкова зала та безліч зацікавлених глядачів. І ось в присутності митрополита Варфоломія, єпископа Пимена, матушки ігумені Михаїли та почесних гостей (зі столиці, Дніпропетровщини, Львівщини, Полтавщини) розпочинається справжнє свято пісні – дитячо-юнацький хоровий фестиваль недільних шкіл. Фестиваль переможців не визначає. Дітям просто надається змога показати свої таланти, почути інших, а потім і самим, за прикладом своїх одноліток, прагнути вищих результатів", - йдеться в повідомленні на сайті єпархії.

Усього в заході взяло участь 600 учасників хорів.

Раніше у Володимирі-Волинському під час урочистостей до дня міста батюшки та віряни УПЦ МП гуртом покинули дійство, коли місцевий активіст почав читати уривки з поезій Тараса Шевченка.

ВідеоНа Волині священики та парафіяни УПЦ МП відмовилися слухати "І мертвим, і живим" Шевченка

Сталося це у Володимирі-Волинському під час урочистостей до дня міста. Коли місцевий активіст Дмитро Себій узявся емоційно читати уривок із "Кобзаря", батюшки та віряни спершу його слухали, а потім усі гуртом покинули дійство.

На Волині священики та парафіяни УПЦ МП відмовилися слухати "І мертвим, і живим" Шевченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції