Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маніпуляція і танці на ранах суспільства: у Нацраді прокоментували ролик "Інтера" до 9 Травня

Маніпуляція і танці на ранах суспільства: у Нацраді прокоментували ролик "Інтера" до 9 Травня

Регулятор закликав не розколювати суспільство.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликає припинити спроби розколювати країну після того, як телеканал "Інтер" оприлюднив ролик, змонтований із концерту до Дня Перемоги 9 травня.

Новий ролик телеканалу Регулятор назвав черговою маніпуляцією і танцями на ранах суспільства, що є "ніякою не свободою слова, не точкою зору, а діями, що спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні". У Нацраді відзначили, що для цього використовують людей як матеріал для пропаганди, а тим більше – старших людей, чиї життя заслуговують на шану.

У Нацраді заявили, що спроби фіксації радянських стереотипів не мають нічого спільного з сьогоднішніми реаліями України. Сучасне покоління активного демократичне суспільства, підкорення космосу, унікальних технологій, освіти без кордонів і відкритого світу потребує  й адекватної інформаційної сфери, - наголосили там. "І це  має бути простір, вільний від маніпуляцій", - підкреслили у заяві.

Регулятор нагадав, що країна четвертий рік боронить свою суверенність від нападу російського агресора, і разом з тим поминає мільйони загиблих у минулій, Другій світовій, війні.

Нагадаємо, Телеканал "Інтер" покаже 9 Травня концерт до Дня Перемоги, де через слова ведучих сказали про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". Раніше, 2016 року, офіс телеканалу "Інтер" ставав об’єктом блокування й навіть нападів представників радикальних організацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції