Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Манна небесна. Де навчають коучів та чим відрізняється справжній наставник від шарлатана

Найгостріший гачок коуча – особиста історія.

Мільйони - за вміння красиво говорити й здаватися незамінним. Звідки беруться модні нині коучі, які вчать усіх охочих успіху та любові? ТСН знайшла спеціальний університет, який випускає супертренерів. Щоправда, деяких своїх випускників там соромляться.

Щоб добре заробляти, не треба вчитися роками. Деякі коучі кажуть, що, мовляв, достатньо знайти спеціаліста зі знаннями коучинга. Вони обіцяють чарівну пігулку – на всі випадки життя.

Викладачка, психолог, актриса, бізнесвумен, директор IT-компанії. Усі прийшли здобувати нову модну освіту. Тут вчать на коучів, тобто тренерів різного штибу. Навчання недешеве.

"Для того, щоб розпочати практику, коучу потрібно 10-15 тисяч доларів".

Підвищувати кваліфікацію можна хоч усе життя.

Анжела Ястреб вчить коучингу понад 10 років.

"Усіх, кого бачите в медійному просторі, 80% вчила я", - каже вона.

Але зізнається, далеко не кожен випускник вартий високого звання.

Відео Манна небесна: де вчать на коучів успіху та любові і як викрити наставника-шарлатана

ТСН знайшла спеціальний університет, який випускає супер-тренерів. Щоправда, деяких своїх випускників там соромляться. Чим же відрізняється справжній наставник від шарлатана - ТСН розкаже.  

Манна небесна: де вчать на коучів успіху та любові і як викрити наставника-шарлатана

Ірина Зайцева – коуч з кохання. Вчить жінок виходити заміж за 30 днів. ТСН випробувала її методику. Але наша героїня пару так і не знайшла. Університет коучів Зайцева закінчувала двічі. Анжела Ястреб за випускницю червоніє: "Без коментарів. Це називається трюкачество. Це маркетинг".

Тобто - мистецтво продати. У випадку з коучами часто - продати те, чого немає. Перший фокус - знайти правильну аудиторію. Фокус другий - пишна біографія.

Найгостріший гачок коуча – особиста історія. Олена Шевченко розповідає, як фантастично схудла сама. Ірина Зайцева – як казково вийшла заміж. Коуч успіху Ігор Латанський – як на рівному місці заробив мільйон.

Манна небесна коучі_2
ТСН.ua

Коли ви вже на гачку – можна продати будь-які поради, на які вистачить фантазії. Потрапити на крючок можуть навіть скептики. А головне – тим, хто спробував чарівну пігулку, майже завжди хочеться ще одну – навіть якщо попередня не подіяла. Тому коучі без роботи не лишаються. Як і університети, які їх вчать.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Марії Шевченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції