Маніяк вибачився перед школяркою, яку розіп'яв у гаражі і ґвалтував два тижні

Маніяк вибачився перед школяркою, яку розіп'яв у гаражі і ґвалтував два тижні

Матір дівчини на очній ставці просила "заїхати йому в морду".

На очній ставці тернівський маніяк попросив вибачення у 16-річної школярки, над якою два тижні знущався у підвалі свого гаража. Шанований у місті лікар і зразковий сім'янин Дмитро Калінін перетворився на садиста: два тижні він тримав у підвалі Таню, ґвалтував і морив голодом.

Тані пощастило - її крики про допомогу почув, чоловік що проходив повз гараж, пише КП в Україні.

Цієї зустрічі Таня Черкасова боялася до тремтіння в колінах. "Коли приїхали до міліції, слідчий їй сказав: "Це він зараз повинен боятися, а не ти, заспокойся", - говорить мама дівчини Тетяна Шамільєвна.

На очній ставці Таня сиділа, ледве дихаючи, боячись підняти голову, а її мучитель бубнів собі під ніс, дивлячись в підлогу.

Він розповів, що в той вечір надивився жахів, і йому так захотілося когось убити, що скрутив першого-ліпшого на вулиці пішохода і заштовхав у авто. Привіз в гараж, увімкнув світло та був вражений: "Сказав, що розгубився, коли побачив, яка Танюша красуня, - розповідає мама. - Вбивати передумав, відпустити не зважився... Далі ви знаєте. Коли він все це розповів, повернувся до доньки і промимрив: "Прости мене. Пробач, прошу". Таня промовчала".

"Можна, я хоча б заїду йому в морду?" - не витримала Тетяна.

"Ні, не можна, будете бити на суді", - відповів слідчий Роман Войтюк.

Перший час дівчина трималася, але через кілька тижнів почала прокидатися вночі від жахів і боялася темряви. Повернутися до повноцінного життя їй допомогли близькі, друзі і, значною мірою, її бойовий характер. А 1 вересня красива і сяюча дівчина вела шкільну лінійку з гордо піднятою головою.

Нагадаємо, Таня мріє стати прокурором, а для цього потрібно добре здати ЗНО. Кожен день - по сім-вісім уроків, а потім школярка займається англійською з дівчинкою з молодших класів.

Дмитро Калінін всі ці три місяці перебуває під вартою в Павлограді. Коли почнеться суд, ще неясно. Проти нього порушено кримінальну справу за двома статтями - за незаконне позбавлення волі людини й зґвалтування. Йому загрожує до 12 років в'язниці.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів