Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марафон "Право на освіту": загальну вартість лотів від знаменитостей вже оцінили у 312 тисяч гривень

Торги триватимуть аж до 19:00.

"1+1" збирає гроші на дитячу школу в лікарні «Охматдит». В ефірі «Сніданку з 1+1» стартував благодійний марафон «Право на освіту». Триватиме він до 19:00 і виграти лоти від відомих людей досить просто.

Фотосесії зі співаками, прогулянки київськими парками із зірками. Майстер-класи з плавання, класичного танцю та ведення бізнесу – усі ці лоти виставлені на сторінці «Сніданку» у Фейсбуку.

Поки найдорожчими лотами із найзапеклішими торгами є лоти від Наталії Мосейчук, запрошення на знімання телесеріалу «Школа» і рік навчання в дитячому садочку.

Відео"1+1" збирає гроші на дитячу школу в лікарні "Охматдит"

В ефірі "Сніданку з 1+1" стартував благодійний марафон "Право на освіту". Триватиме він до 7 вечора, і виграти лоти від відомих людей досить просто. Фотосесії зі співаками, прогулянки київськими парками із зірками, майстер-класи з плавання, класичного танцю та ведення бізнесу – усі ці лоти виставлені на сторінці "Сніданку" у Фейсбуку. Зароблені кошти підуть на ремонт класу в "Охматдиті".

"1+1" збирає гроші на дитячу школу в лікарні "Охматдит"

«Я особисто хочу подякувати тим людям, не лише які ведуть боротьбу за лоти, а й тим, хто йде у відділення банків і перераховує гроші у наш фонд. Вже є 10 тисяч гривень на загальному рахунку фонду і це перекази по 10 гривень, 20, 50. Я вам дуже вдячна за кожну гривню», - каже керівник благодійного фонду «Ти не один».

Станом на 13:00 годину за лоти від відомих людей, вже готові викласти понад 312 тисяч гривень.

 Зароблені кошти підуть на ремонт класу в «Охматдиті», закупівлю меблів та обладнання для навчання. Куратор проекту - Наталія Мосейчук.

Навіть у вихідні, можливо проводити гарні і продуктивні зустрічі! Головне, щоб ви були об‘єднані доброю справою і прагнули досягнути максимально більшого!!!)

Опубліковано Ти не Один 29 травня 2018 р.

Зробити благодійний внесок на підтримку проекту можна за реквізитами: БО "ТИ НЕ ОДИН" БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД 1+1 МЕДІА"
р/р 26004020040834 (грн), ( EUR), (USD), в АБ «Південний», МФО 328209 Благодійний внесок (обов’язково вказувати). 
Код ЄДРПОУ 41565550

Залиште свій коментар

Вибір редакції