Маразми кримських окупантів: інструктори з Туреччини готують Меджліс до державного перевороту

За версією "віце-прем'єра" півострова, кримські татари хочуть створити дієздатну бойову одиницю.

Окупаційна влада Криму побачила в Україні військових інструкторів з Туреччини в особі екстремістів і бойовиків ІДІЛ, які начебто намагаються створити там полігон для підготовки найманців з Меджлісу кримських татар, щоб вести бойові дії.

Про це стверджує "віце-прем'єр" кримського окупаційного уряду Руслан Бальбек, передає "РИА Новости".

"У нас є достовірні дані, що в Херсонську область України з'їхалося чимало військових інструкторів з Туреччини. На сьогодні там намагаються створити полігон для підготовки найманців для ведення бойових дій як у відкритій місцевості, так і міських умовах", - заявив Бальбек.

За його словами, перед інструкторами "стоїть завдання створити під Меджлісом дієздатну бойову одиницю".

Також він сказав, що Херсонська область стала "місцем тяжіння міжнародних терористів".

"Туди завозяться радикали з Туреччини, в особі екстремістського угруповання "Сірі вовки", а також бойовики, які брали участь у війні в Сирії на боці ІДІЛ і державних переворотах у Єгипті та Лівії, а також бойовики з Кавказу, які перебувають у федеральному розшуку", - розповів окупаційний "віце- прем'єр".

Все це, за словами Бальбека, проводиться начебто турками потай від Києва у змові з українськими олігархами, з метою державного перевороту.

"Враховуючи існуючу змову Меджлісу з опальними українськими олігархами, цілком можливо, що бойовики можуть бути звернені проти самої української влади для організації нового майдану і нового державного перевороту", - зазначив Бальбек.

Як повідомлялося раніше, нелегітимний прокурор Криму Наталія Поклонська звернулася до "суду" з вимогою заборонити Меджліс кримськотатарського народу і визнати його екстремістським на території окупованого півострову. 

Згодом Євросоюз висловив серйозну стурбованість систематичним порушенням основних прав і свобод жителів Криму і, зокрема, кримських татар з боку РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: