Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марічка Падалко провела "весняний" випуск ТСН із засніженої столичної вулиці

Найбільший снігопад у сезоні спричинив затори на дорогах, ускладнив пересування пішоходів та громадського транспорту у столиці  та більшості областей України.

Сьогодні, у перший день весни, ведуча Марічка Падалко змінила звичну студію "ТСН" на засніжену київську вулицю, з якої провела пряму трансляцію випуску новин о 12.00.

"Сьогодні українці жартома вітають один одного з 29-м лютого, а інтернет рясніє жартами та "фотожабами" з приводу зовсім невесняної погоди", - говорить ведуча Марічка Падалко та закликає українців по можливості втриматися від користування власним транспортом у хуртовину та пересуватись громадським.

Під час прямої трансляції із засніженої вулиці Подолу Марічка Падалко розповіла про ситуацію в столиці та регіонах після потужного снігового шторму, а журналісти "ТСН" показали, як усуваються його наслідки у містах України. 

"В’їзди до столиці закриті для фур. За прогнозами синоптиків, у столиці сніг не вщухатиме цілий день", - попередила ведуча.

Журналісти "ТСН" повідомляють, що столичні дороги поступово розчищають від снігових заметів, проте техніка не справляється з великою кількістю снігу, який не вщухає, й до пішохідних доріжок черга поки не дійшла.

Наступний випуск "ТСН" зі свіжою інформацією щодо ситуації на дорогах та у містах України, а також актуальними новинами, дивіться о 16.45 на "1+1".

ВідеоУкраїна потерпає від найбільшого снігопаду у сезоні

Хуртовини, які почалися напередодні ввечері, тимчасово припинилися на ніч. Однак кількох годин вистачило, щоб схід і південь країни завалило снігом. По коліно його у Харкові. В Одесі сильний вітер утворив перемети на дорогах, проїхати там нині складно. До 20 сантиметрів намело на Дніпропетровщині.

Україна потерпає від найбільшого снігопаду у сезоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції