Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед святковими вихідними дружина президента України поділилася власним рецептом млинців та секретами приготування.

Напередодні Великоднього посту дружина президента України пані Марина Порошенко, у студії "Сніданок з 1+1" поділилася своїми рецептами млинців.

Разом із юними господинями Олею та Софією - дітьми з особливими потребами - пані Марина приготувала млинці та розповіла секрети щодо їх приготування.

Свято Масниці починається 7 березня і триватиме воно цілий тиждень, до 13 березня. Називають свято по-різному: масляна, масниця або сирна седмиця, так як в ці дні, православні готуються до Великого посту, який починається після Масниці.

Масляну святкували в Україні, ще в язичницькі часи, тоді поклонялися Сонцю. Свято, за традицією, відзначалося в період весняного рівнодення.

Відео Марина Порошенко разом із Русланом Сенічкіним приготували незвичайні млинці

Нагадаємо, нещодавно дружина президента України Марина Порошенко обурилась випадком у ресторані Львова, у якому зневажливо поставились до людини з діагнозом ДЦП. Перша леді записала звернення до українців, у якому висловила свою підтримку суспільному обуренню та нагадала, що від прикрих випадків не застрахований ніхто. Згодом, вона запросила хворого на ДЦП львівського таксиста на філіжанку кави. Перша леді зустрілася з Романом у київському кафе. Говорили про людей з особливими потребами та про акцію "На каву з другом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції