Маріупольців застерегли не виходити з дому через небезпечне повітря на вулиці

Через роботу промислових гігантів і погоду, яка встановилася, мешканців Маріуполя просять зайвий раз не виходити на вулицю.

В Маріуполі погодні умови призвели до того, що городян попросили без необхідності на вулицю не виходити і не відчиняти вікна. Медики заявляють, що екологія у місті погіршилася і пацієнтів побільшало.

З труб промислових гігантів щодня у повітря Маріуполя викидаються майже всі складові таблиці Менделєєва. Суха безвітряна погода останніми днями перетворила місто на зону екологічного лиха.

За словами мешканців, внаслідок цього важко дихати і "сідає" горло. Також присутні головні болі, змінюється температура тіла, через що кидає то у жар, то у холод.

Коли є вітер, дим із заводів підіймається високо у повітря, але вже кілька діб поспіль синоптики констатують повний штиль.

Таку погоду синоптики називають муза – метеорологічні умови високого засмічення атмосферного повітря. Так як метеоумови продовжуються, то йде накопичення примісей з пилу, є перевищення по діоксину і по формальдегіду.

За словами медиків, ці хімічні елементи здатні накопичуватися в організмі. Також вони впливають на дихальну систему, провокують перебої з тиском, викликають знесилення.

"У такі дні необхідно зменшити час перебування на вулиці мешканцям міста, виключити провітрювання приміщення, а також проводити якумога більше вологого прибирання приміщень, плюс багато пити, приймати полівітаміни", - заявила головний лікар Маріупольського міського центра здоров'я Вікторія Доценко.

Змінити ситуацію може лише вітер. Його синоптики прогнозують найближчими днями.

Читайте також:

В Маріуполі шторм підіймав у повітря людей та виривав дерева

З 25 листопада в Україні розпочнеться зима зі снігом і морозами

У Києві встановлено новий температурний рекорд

ВідеоАзот у Маріуполі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: