Маріупольських дітей косить епідемія невідомої хвороби

Медики закликають маріупольців не панікувати, запевняючи, що в цілому по місту вже йде зниження показників захворюваності.

Нинішнім літом в Маріуполі реєструється зростання захворювань ГРВІ, не характерних для цієї пори року, повідомляє начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міськради Олександр Желєзняк.

Як повідомляє сайт міста Маріуполь, навіть взимку не завжди бувають такі високі показники захворюваності. Так, в даний час в Орджонікідзевському районі цей показник перевищує епідпоріг на 15%.

Серед хворих основну кількість складають маленькі діти.

Що це за інфекція і який її збудник, що провокує підвищення температури тіла, слабкість і що виявляється у вигляді симптомів простуди, в санепідемстанції не говорять.

"У госпіталізованих хворих ми беремо аналізи крові і мазки із зіву і носа. Після їх лабораторного дослідження можна буде сказати, що виявилося причиною цього захворювання", - наголосила завідувач епідеміологічним відділом Орджонікідзевської СЕС Лариса Нестеренко.

Фахівці СЕС говорять, що така кількість хворих не характерна для даної пори року. Зазвичай спалах ГРВІ реєструється з жовтня по січень і ранньою весною. "За останні роки це, мабуть, перший випадок, коли в розпал літа реєструються простудні захворювання, та ще в таких кількостях", - помічає Нестеренко.

А завідувач епідеміологічним відділом міської СЕС Тетяна Нікош відзначає, що на показники захворюваності впливає і цвітіння карантинних трав. Адже багато симптомів у хворих ГРВІ і в алергіків однакові - закладений ніс, температура, загальне нездужання.

Медики закликають маріупольців не панікувати, запевняючи, що в цілому по місту вже йде зниження показників захворюваності - на 23 відсотки.

Читайте також:

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

Україна відмовилась від закупівлі вакцини проти грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: