Лідер забороненої партії "Родина" переховується в Туреччині

Управління МВС в Миколаївській області оголосило в державний розшук Маркова і завело відповідне розшукову справу.

Джерело в найближчому оточенні лідера "Родина" Ігоря Маркова, який оголошений в розшук, повідомив "Коммерсант-Україна" на умовах анонімності, що Марков зараз знаходиться в Туреччині.

"Чи надовго він там не залишиться. Він буде перебувати разом з одним-двома людьми з керівництва партії дуже близько до Одеси, але так, щоб ні міліція, ні СБУ нічого не могли їм зробити", - відзначило джерело.

"Вся політична діяльність буде вестися через людей, які і так перебувають на публіці і їм нічого не зможуть "пришити", - заявив співрозмовник.

Прес-секретар "Родини" Олександр Христофоров розповів, що керівництву партії невідомо, де її лідер, але відсутність Маркова не пов'язано з тим, що його шукає міліція. "Ігорю Маркову нема чого втікати від українських правоохоронних органів", - упевнений Христофоров.

Нагадаємо, Управління МВС в Миколаївській області оголосило в державний розшук і завело відповідне розшукову справу стосовно колишнього депутата Одеської міської ради, лідера партії "Родини" Ігоря Маркова. 11 вересня вранці в Одесі на перехрестях з'явилися міліцейські патрулі, які перевіряли всі автомобілі з тонованим склом, фургони та вантажівки.

Як пояснив співробітник центру громадських зв'язків ГУ МВС в Одеській області Володимир Шаблієнко, в міліції впевнені, що Марков не залишав територію України. У прикордонній службі офіційних коментарів з цього приводу не дають, а в неофіційних бесідах співробітники МВС стверджують, що Маркова вже немає в країні.

Читайте також:

Лідера забороненої партії "Родина" оголосили в розшук

Лідер забороненої партії "Родина" втік до Придністров'я

Проросійську партію "Родина" визнали незаконною

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: