Мартиненко не відмовиться від коаліції заради "Нашої України"

На думку голови фракції НУ-НС у Верховні раді, з'їзд підтвердив остаточне руйнування демократичних основ в "Нашій Україні".

Голова фракції НУ-НС у Верховній раді Микола Мартиненко заявляє, що не збирається виходити з парламентської коаліції, не дивлячись на відповідне рішення з'їзду "Нашої України", повідомляє прес-служба Київської організації партії "Наша Україна".

Він підкреслив, що з'їзд підтвердив остаточне руйнування демократичних основ в "Нашій Україні". "На жаль, псевдо-вожді намагаються використовувати партію у власних політичних цілях, як слухняний інструмент для дестабілізації ситуації в державі", - сказав він.

Він додав, що незабаром київський осередок партії обговорить рішення з'їзду, і самостійно визначатиметься з своїм членством в партії.

Нагадаємо, 27 червня з’їзд партії "Наша Україна" зобов’язав народних депутатів – членів партії відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції і створити у парламенті депутатську групу партії "Наша Україна".

Також партія президента звернулася з пропозицією вийти зі складу коаліції. до "політичних союзників, які входять до парламентської фракції блоку "Наша Україна – Народна Самооборона".

Читайте також:

Червоненко: "Нашу Україну" об'єднує психологія дрібних лавочників

Президент вимагає від нардепів відкликати підписи під коаліцією

Ульянченко проти розлучення міністрів НСНУ з Тимошенко

Ющенко: БЮТ і "Батьківщина" не потрібні Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: