Мартиненко: Тимошенко пропонує депутатам із НУ-НС вступати до БЮТ

Голова фракції НУ-НС сиверджує, що Тимошенко веде переговори про перехід до БЮТ окремо з кожним нунсівцем.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко готова укладати іменні угоди з членами фракції НУ-НС про перехід до БЮТ, повідомив лідер фракції Микола Мартиненко.

"Юлія Тимошенко запропонувала наступне: вона готова укладати угоди про те, що відповідні партії, які входять до складу НУ-НС, їхні представники у Верховній раді укладають з нею окремі угоди… Нам знову пропонують тушками або в роздріб йти у БЮТ", - сказав Мартиненко.

За словами лідера фракції НУ-НС, він проти такого процесу і виступає за консолідацію політичних сил всередині НУ-НС.

"Те, щоб нас розводили поодинці, я категорично проти цього, я цю пропозицію, і про це я говорив вчора на засіданні фракції НУ-НС, не підтримую", - сказав Мартиненко.

При цьому він додав, що він особисто у БЮТ не піде. "Інші будуть мати окрему думку", - сказав народний депутат.

Він пояснив це тим, що представники інших політичних партій, які входять до складу НУ-НС, активно виступали за підтримку Тимошенко на президентських виборах і, очевидно, вони матимуть договірні стосунки з нею.

"Хтось, можливо, захоче вступити в "Батьківщину". Це процес, який на сьогодні у фракції йде і в найближчому майбутньому щось викристалізується", - сказав Мартиненко.

Нагадаємо, у вівторок, 16 лютого Тимошенко була присутня на нараді НУ-НС, де обговорювалося питання про визначення майбутньої політичної стратегії фракції , враховуючи результати виборів президента

Читайте також:

Соратник Луценка Доній виступив за коаліцію НУ-НС із ПР і відставку Тимошенко

НУ-НС зустрінеться з Тимошенко, щоб почути її плани на майбутнє

Жванія закликав Тимошенко звільнитися, а НУ-НС - об’єднатися навколо Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: