Мартиненко все ще залишається лідером НУ-НС

Литвин просить НУ-НС розібратися з тим, хто в них лідер.

Лідером фракції НУ-НС поки залишається Микола Мартиненко.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в понеділок, 16 листопада, на брифінгу.

Литвин підкреслив: "Сьогодні на засіданні погоджувальної ради фракцію представляв Микола Мартиненко. У зв'язку з тим, що я отримав відповідні листи з одного і з іншого боку, я їх все направив до Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради, нехай вивчають цю проблему ".

Литвин також повідомив, що минулого тижня отримав два звернення від народних депутатів Тараса Стецьківа та Олександра Клименка про те, що підписи під відкликанням Мартиненка з посади голови фракції їм не належать.

"Я не слідчий і не збираюся звіряти підписи і розбиратися - це факсиміле, хтось інший підписав, чи це оригінальний підпис - нехай розбираються. Це не та проблема, яка повинна турбувати мене, нас і всю країну. Хай вони визначаться, хто у них буде старостою. Сьогодні немає рішення регламентного комітету, і Микола Мартиненко представляє фракцію. Прийде хтось інший, - будь ласка, двері ні для кого не закриті ", - підкреслив голова парламенту.

Нагадаємо, в жовтні в ЗМІ пройшла інформація, що фракція НУ-НС готується до кадрових ротацій і замінить Мартиненка на Кириленко. Коментуючи це, сам Кириленко зазначив, що таку ідею підтримує більшість народних депутатів від фракції НУ-НС.

Для вивчення протоколу засідання фракції, під яким були зібрані підписи за відставку Мартиненка, була створена робоча група, яка прийшла до висновку, що документи були підроблені. За словами Романа Зварича, у вівторок "заступник голови фракції Борис Тарасюк провів голосування, і рішення не прийнято про те, щоб відкликати Мартиненка Миколи Володимировича з посади голови фракції".

Минулого тижня Лавринович в парламенті офіційно оголосив про усунення Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.

Мартиненко очолив фракцію НУ-НС 16 січня - після того, як Кириленко подав у відставку на знак протесту проти рішення 37 з 72 депутатів фракції НУ-НС підписати коаліційну угоду з Блоком Юлії Тимошенко і Блоком Литвина.

Читайте також:

За відставку Мартиненка знову не вистачає підписів

Фракція НУ-НС звільнила свого голову Мартиненка

НУ-НС зібрала голоси за повалення Мартиненка

БЮТ звернувся в ГПУ щодо "фальсифікації" документу НУ-НС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: