Мартинюк: Сесія ВР буде 4 вересня

Один з лідерів КПУ, віце-спікер парламенту п'ятого скликання впевнений, що ВР збереться на початку вересня.

Адам Мартинюк
УНІАН
Адам Мартинюк знає, коли збереться Верховна рада.
Перший заступник голови Верховної ради України, один з лідерів Комуністичної партії Адам Мартинюк прогнозує проведення сесії ВР 4 вересня.

Про це він повідомив на прес-конференції в Івано-Франківську.

"Я думаю, поза всяким сумнівом, 4 вересня Верховна рада повинна зібратися", - сказав Мартинюк. Він пояснив, що, відповідно до Конституції, чергова сесія Ради має розпочатися в перший вівторок вересня (4 вересня).

Мартинюк заявив, що раніше сесія Ради не відбудеться. "Чи збереться раніше? Не збереться", - підкреслив він.

Мартинюк-Янукович
УНІАН
Разом з колегами за коаліцією комуністи хочуть скасувати депутатську недоторканність. Щоправда, лише після виборів.
Мартинюк також заявив, що отримав інформацію про те, що лідер блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій Луценко заявив, що представники НУ-НС і Блоку Юлії Тимошенко не з'являться на засідання Ради, де буде розглядатися питання про скасування депутатської недоторканності.

Мартинюк звинуватив блок НУ-НС і БЮТ у тому, що вони лише говорять про скасування недоторканності, а насправді не хочуть цього робити. Він також висловив думку, що до виборів питання про зняття депутатської недоторканності не вдасться вирішити. 

"Розглянути питання про недоторканність - це внести зміни до Конституції, насамперед, за одну сесію це нереально зробити", - сказав Мартинюк.

Він додав, що після виборів КПУ ініціюватиме скасування депутатської недоторканності. 

Нагадаємо, із ініціативою проведення позачергової сесії Верховної ради для скасування недоторканності й пільг усіх посадових осіб України 15 серпня виступив прем'єр-міністр України Віктор Янукович. 

Верховна рада
УНІАН
Парламент може продовжити роботу 4 вересня.
Пізніше його підтримав лідер КПУ Петро Симоненко. 

Натомість, представники БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" виступили з жорсткою критикою заяв голови уряду, звинувативши його, зокрема, в піарі та неправдивих обіцянках. 

Впевненість у тому, що недоторканність високопосадовців не можна скасувати до парламентських виборів 30 вересня, висловили й представники Секретаріату президента України. Разом з тим, міністр юстиції Олександр Лавринович заявив про те, що для скасування пільг та недоторканності потрібно 2-3 місяці. 

Пізніше спікер ВР п'ятого скликання Олександр Мороз заявив, що питання скасування недоторканності можна вирішити лише, скликавши позачергову сесію парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: