Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моторне мастило з ароматизаторами: що українцям продають замість оливкової олії та як відрізнити фальсифікат

ТСН зібрала поради фахівців, щоби допомогти зберегти свої гроші та здоров’я.

Що більш популярною стає оливкова олія, то частіше її фальсифікують. Нині вона входить до топ-10 продуктів, які найчастіше підробляють, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У столичному ресторані гаряча пора - готують сніданки. Гості сюди заходять по здорову їжу – шеф приправляє вівсянку оливковою олією. "Дуже корисно", - пояснює він. Кухар може відрізнити справжню оливкову олію лише за запахом – вона пахне свіжоскошеною травою, томатом, яблуками.

Відео Як обрати справжню оливкову олію, а не фальсифікат – поради експертів

Дієтологи кажуть, що оливкова олія допомагає запобігти інсульту та інфаркту. Що більш популярною стає оливкова олія, то частіше її фальсифікують. Вона входить до топ 10 продуктів, які найчастіше підробляють. Як її вибрати, зорієнтуватися в етикетках та що нам продають під виглядом оливкової олії - ТСН занурилася в тему.  

Як обрати справжню оливкову олію, а не фальсифікат – поради експертів

Дієтологи переконують, що оливкова олія може запобігти інфарктам та інсультам. Кожен, хто стежить за своїм здоров'ям, має вживати оливкову олію – так рекомендують лікарі. Однак що популярнішою вона стає, то частіше її підробляють. Приміром, на Одещині в моторне мастило додавали ароматизатори, барвники та розливали в пляшки, на яких красувалися відомі марки. У столиці на оптовому ринку продавці запевняють у якості свого товару, ціна якого насторожує – 210 грн за 5-літрову каністру.

Якщо на упаковці немає українського перекладу – це означає, що олія в Україну потрапила або контрабандою, або це відвертий сурогат. З базару переміщуємося в лабораторію, де мають сказати, що в середині жерстяної банки. Виявляється, що це не оливкова, а рафінована соняшникова олія з ароматизаторами.

Професійний дегустатор Світлана Щедрикович наголошує, що оливкова олія – продукт, який Україна повністю імпортує. "Базова оливкова олія коштує 3,50 євро за літр в Іспанії. Доки ми її сюди довеземо, вона не може коштувати менш, як 300 гривень за літр", - пояснює експертка. І пропонує уважно вивчати етикету, а купувати рекомендує олію екстра вірджин – це свідчить про, те що вона виготовлена холодним пресуванням. Елітний продукт виробляють з одного сорту оливок, і це зазначається на упаковці. Також варто шукати маркування "ДіОПі". Червоне коло означає, що олію розливали в тому регіоні, де збирали оливки, що зменшує ризик підробки.

Але найдієвіший спосіб – олію спробувати. Для цього її слід налити в маленьку ємність і погріти в руках. Окрім природного запаху і смаку, не має бути інших синтетичних присмаків: "Якщо ви чуєте аромат машинного масла, оцет або маринад – це означає, що оливкова олія не є гарною". Це може свідчити, що в олію додають ароматизатори, барвники, інші хімічні домішки. Якщо справжню оливкову олію поставити в холодильник – у неї з'явиться осад і випадуть білі пластівці.

Кореспондентка ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Вибір редакції