"Маски-шоу" і зброя: у буковинця, який облив викладачку нечистотами, провели обшуки

"Маски-шоу" і зброя: у буковинця, який облив викладачку нечистотами, провели обшуки

Чернівецький промінь

Місцеві ЗМІ пишуть, що викладачка начебто мала родичів у правоохоронних органах, і саме з цим пов’язана така "активність" поліції.

У Чернівцях правоохоронці провели обшук 45-річного буковинця і знайшли у нього вдома нелегальну зброю.

Про це інформує поліція Чернівецької області.

"Правоохоронці виявили та вилучили пістолет, на який у буковинця не було необхідних дозвільних документів, а також інші речові докази, що можуть свідчити про протиправну діяльність порушника", — зазначили копи.

Як повідомляє місцеве видання "Чернівецький промінь", йдеться про чоловіка, який облив викладачку медичного вишу фекаліями нібито через побори.

"Щоб вилучити пластикове відерце в якому були нечистоти, та мобільний телефон, на який записували відео, поліція залучила бійців спецпідрозділу, близько 15 поліцейських та кілька одиниць техніки", — йдеться в повідомленні.

У виданні припускають, що викладачка начебто мала родичів у правоохоронних органах, і саме з цим пов’язана така "активність" копів.

За словами дружини "борця за справедливість", до їхнього будинку прибуло 20 правоохоронців. Під час обшуків чоловікові стало погано, йому викликали "швидку". Жінка запевняє, що її родина ні в чому не винна і це все "підстава" поліції.

Нагадаємо, що місяць тому у Чернівецькій області спалахнув скандал. Батько одного із випускників медичного вишу облив фекаліями викладачку нібито через побори.

Новини України: харківського чиновника впіймали на хабарі у понад мільйон гривень

Новини України: харківського чиновника впіймали на хабарі у понад мільйон гривень

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація