Масове отруєння на Запоріжжі: 18 дітей опинилися в лікарні

На Запоріжжі 18 дітей отруїлися невідомими речовинами. Усі вони доставлені в лікарню. наразі триває розслідування причин отруєння.

У місті Приморську, що на Запоріжжі, 18 вихованців дитячого табору опинилися у лікарні. Симптоми у всіх однакові - блювота та кишкові розлади. Дітей з відпочинку відправляють додому. Табір вирішили поки що закрити.

До завершення заїзду залишилося ще 4 дні, але адміністрація вирішила перервати його завчасно. Табір зачиняється на дезінфекцію.

На блювоту та розлади шлунку діти почали скаржитися ще кілька днів тому. У результаті до лікарні шпиталізували 18-тьох відпочивальників табору.

Найбільше постраждала спортивна зміна. З загону пловців, які тренувались на базі табору, зараз не залишилось практично жодної дитини. В адміністрації стверджують – дітей забирають батьки з власної ініціативи.

У пошуках причини дитячої недуги табір зараз перевіряє спеціальна комісія. Під підозрою - побутові умови, персонал, продукти та вода.

Наразі, протиепідемічним відділенням Запорізької облСЕС досліджується ряд харчових продуктів, які вживали діти, досліджується вода, питна, морська, досліджується на бактеріологічну флору, патогенну, флоропатогенную та на вірусологічну природу захворювання.

Дітей розібрати з табору мають до обіду 10 липня.

Читайте також:

У Маріуполі 14-річна дівчинка отруїлася абсентом

У США через випадкове змішання хімікатів отруїлися більше 170 робітників заводу

Російські моряки отруїлися спиртом в Індонезії: 4 загинули

У Туреччині від отруєння підробленим алкоголем померла п'ята росіянка

ВідеоМасове отруєння дітей на Запоріжжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: