Масове отруєння у Львові: харчоблок не мав дозволу на роботу

Стали відомі нові подробиці масового отруєння людей на весіллі у Львові - харчоблок коледку, в якому відзначалося свято, не мав дозволу на роботу.

У понеділок, 18 липня, в лікарні Львівської області госпіталізували з гострою кишковою інфекцією 52 особи, з них 11 дітей, у той же час стало відомо, що харчоблок коледжу не мав дозволу на роботу.

Як повідомили в ГУ охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, в обласній інфекційній клінічній лікарні з клінічним діагнозом гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт перебувають 49 пацієнтів, ще 3 госпіталізовані в інфекційне відділення Пустомитівської центральної райлікарні.

"Серед госпіталізованих дітей 5 знаходяться у важкому стані", - уточнили в регіональному відомстві.

Повідомляється, що проведений комплекс клініко-лабораторних обстежень, здійснюється медикаментозне лікування.

"У стані здоров'я пацієнтів, які поступили в числі перших, спостерігається позитивна динаміка", - зазначили в ОДА.

Відзначається, що після початку масового надходження хворих в неділю були розгорнуті протиепідемічні заходи за участю фахівців головного управління охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, обласної та міської СЕС.

Крім того, згідно з наданою керівництвом технічного коледжу інформацією, між Національним університетом Львівська політехніка, і Львівським професійним ліцеєм торгівлі та сфери послуг до недавнього діяла типова угода з організації харчування студентів та співробітників коледжу.

"На підставі угоди представники ліцею використовували з цією метою харчоблок технічного коледжу. Термін дії угоди закінчився 30 червня 2011 року та в даний час триває перевірка їдальнею і її підготовка до нового навчального року, як і передбачено затвердженим планом", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що незважаючи на це 16 липня 2011 працівники Львівського професійного ліцею торгівлі та сфери послуг провели в їдальні весілля, самостійно завезли продукти харчування та організовано приготувало страви.

Нагадаємо, 16 липня постраждалі були на весіллі в приміщенні їдальні технологічного коледжу Національного університету Львівська політехніка та вживали страви з курятини. Як повідомили в МНС, всього на весіллі було 95 людей.

Нагадаємо, нещодавно масове отруєння дітей сталося у дитячому таборі в Севастополі. З ознаками гострої кишкової інфекції були госпіталізовані більше 80 дітей.

Було встановлено, що причиною отруєння стало вживання неякісної їжі, виготовленої в харчоблоці.

Читайте також:

В Україні половині дитячих таборів загрожують харчові отруєння й кишкові інфекції

В Болгарії сталося масове отруєння українських дітей

Покупці супермаркетів майже беззахисні перед несвіжими продуктами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: