Масове отруєння вже загрожує й Президентському полку

15 військовослужбовців Першого окремого полку президента України захворіли на розлад шлунку. Зараз ізольовані також 153 військові для профілактики.

Командування Першого окремого полку Президента України, який дислокується у Києві, вживає усіх заходів з метою запобігання масового отруєння військовослужбовців.

Як повідомив начальник прес-центру командування Сухопутних військ Сергій Азиркін, у вівторок та середу 15 військовослужбовців строкової служби Президентського полку поскаржилися на погіршення самопочуття у зв’язку із розладом шлунка.

За словами Азиркіна, командування цієї військової частини з метою запобігання масового отруєння військовослужбовців ухвалило рішення ізолювати 153 військовослужбовців, які контактувати із тими, хто відчув погіршення самопочуття.

Наразі усі вони перебувають на карантині і знаходяться у розташуванні свого підрозділу; жодного військовослужбовця не було госпіталізовано через незначні прояви поганого самопочуття.

Як наголосили у прес-центрі командування Сухопутних військ, у полку проводиться комплекс санітарно-профілактичних заходів. Зокрема, здійснюється медичне спостереження за військовослужбовцями, які перебувають на карантині, проведено бактеріологічне обстеження військовослужбовців, персоналу солдатської їдальні, приміщень закладу харчування та води.

Попередні результати взятих проб будуть відомі не пізніше 21-22 вересня, і лише тоді можна буде робити висновки про причини розладу шлунку у 15 військовослужбовців, зазначив Азиркін.

Водночас він також повідомив, що рішення про скасування карантину для 153 військовослужбовців буде ухвалено командуванням полку вже найближчим часом.

Нагадаємо, 25 серпня, з підозрою на харчове отруєння до медичної частини звернулося понад 150 військовослужбовців 72-ої механізованої бригади у Білій Церкві Київської області. Військовослужбовці отруїлися неякісними продуктами харчування.

А в лютому 88 курсантів Харківського гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету "ХПІ" було госпіталізовано до Військового медичного клінічного центру Північного регіону з попереднім діагнозом – гостре кишкове інфекційне захворювання.

Читайте також:

У Харкові з отруєнням госпіталізовані 70 курсантів

Харківські курсанти отруїлися через відключення електрики за борги

У Харкові знову госпіталізовані курсанти, які отруїлися неякісною їжею

У Білій Церкві отруїлися 150 військовослужбовців

ВідеоМасове отруєння у Президентському полку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: