Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Масштабне будівництво автомагістралей розпочали із західної України

Прем'єр обіцяє, що набутий досвід знадобиться і в інших регіонах.

У план першочергових дорожніх ремонтів включили найпопулярніші маршрути відпочивальників у Прикарпатті, Буковині та Закарпатті. Ідеться про близько 300 км шляхів, які останніми роками через вибоїни туристи змушені оминати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

76 км стратегічної дороги Львів-Івано-Франківськ обійшлися державному бюджету у майже 450 млн гривень. За словами урядовців, завдяки проведеним тендерам та сучасним технологіям вийшло на третину дешевше від проектно-кошторисної вартості.

Якість при цьому не постраждала. Дорожники дають гарантію на 10 років.

Завданням цього року урядовці називають шлях Івано-Франківськ-Чернівці. Крім того, почнуть робити дорогу з Івано-Франківська на Рахів та дороблять так звану "підкову" – шлях, що сполучає гірські курортні райони Прикарпаття: Косів, Верховину, Ворохту.

"Ми не будем розпилювати сотні мільйонів гривень на так званий "ямковий ремонт". Завдання – будівництво магістралей. Так, як ми зробили в Івано-Франківській та Львівській областях, ми будемо робити по всій країні", - пообіцяв Яценюк.

До робіт дорожники мають приступити з 1 квітня. Якість вже відремонтованих шляхів перевірятиме спеціальна комісія. Незалежний аудит профінансував Світовий банк.

Раніше Яценюк розповів, які траси відремонтують в Україні у 2016 роціЗа його словами, уряд запланував роботи на наступних автошляхах: Дніпропетровськ-Миколаїв, Одеса-Рені, Стрий-Чернівці, траси Київ-Харків-Довжанський, Київ-Одеса, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Продовжаться відновлювальні роботи на трасах Львів-Радехів-Луцьк, Львів-Самбір-Ужгород, Житомир-Чернівці, траса Київ-Чоп та траса Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що на ремонт автошляхів цьогоріч буде спрямовано рекордні 20 мільярдів гривень.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Відео Туристична зона Карпат цього року має стати доступнішою

Залиште свій коментар

Вибір редакції