Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Масштабне отруєння у таборі "Славутич": суд ухвалив рішення призупинити діяльність оздоровчого закладу

Одна дитина померла внаслідок отруєння.

Київський окружний адміністративний суд ухвалив рішення призупинити діяльність дитячого табору "Славутич" на Київщині, де влітку минулого року отруїлися 12 дітей, а одна дівчинка померла.

Про це йдеться у рішенні суду від 3 квітня 2019 року.

"Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" (08454, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н., с. Циблі, вул. Героїв Дніпра, 1, код 32783583) тимчасово зупинити виробництво (виготовлення), реалізацію продукції, виконання робіт, надання послуг з оздоровлення та відпочинку до виконання вимог", - йдеться у рішенні суду.

Тимчасове призупинення діятиме до виконання відповідних приписів та розпоряджень Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, 3 липня у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Одна дівчинка впала у кому. Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння дітей.

За даними Держпродспоживслужби, отруєння дітей могло відбутися у результаті вживання йогурту у день закінчення його терміну придатності. Згодом установа опублікувала висновок, у якому зазначалось, що експерти у відібраних зразках з табору виявили кишкову паличку, стафілокок та патогенну флору.

У КОДА вирішили закрити табір "Славутич" на Київщині, де отруїлися діти, адже комісія виявила численні порушення та зловживання у закладі. Проте невдовзі табір незаконно поновив свою роботу

12 вересня 8-річна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору "Славутич" на Київщині, і яка з липня перебувала в комі, померла в лікарні "Охматдиту".

ВідеоАктивісти та батьки 8-річної Маргарити, яка загинула у "Славутичі", зібралися під Генпрокуратурою

Не зволікати і покарати винних - під Генпрокуратурою вимагають активісти та батьки 8-річної Маргарити. Внаслідок масового отруєння дітей на Київщині вона впала у кому, а через два з половиною місяці померла. А табір "Славутич" і досі працює. Чому його не закрили і чи таки покарають винуватців - у сюжеті.

Активісти та батьки 8-річної Маргарити, яка загинула у "Славутичі", зібралися під Генпрокуратурою

Залиште свій коментар

Вибір редакції