Масштабні обшуки і закриті магазини: організатори фінансової піраміди B2B Jewelry попалися на нових шахрайствах (фото, відео)

Дата публікації
Перегляди
1063
Поділитись:
WhatsApp
Viber

СБУ провела нові обшуки у справі фінансової піраміди B2B Jewelry.

Організатори фінансової піраміди B2B Jewelry, яку неодноразово було заблоковано, попалися на нових шахрайствах. СБУ окрім припинення їхньої діяльності, закрила частини із магазинів мережі.

Про це йдеться в повідомленні СБУ.

Так, силовики минулого тижня провели 26 обшуків за місцем проживання керівництва фінансової піраміди та в магазинах B2B Jewelry. Вони відбулися на території Києва та ще восьми областей України. Зокрема, обшуки відбулися у таких областях: Київській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Харківській та Черкаській.

У результаті було вилучено документи, ювелірні вироби, печатки юридичних осіб, які використовували під час вчинення злочинів, гаджети, майно, зокрема автівки, здобуті злочинним шляхом.

Також СБУ припинила роботу магазинів B2B Jewelry, а їхні приміщення опечатано.

Чотирьом кураторам фінансової піраміди повідомили про підозру - йдеться про шахрайство з фінансовими ресурсами та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом в особливо великих розмірах. СБУ клопотала, аби одного із підозрюваних взяли під вартою.

Однак, Печерський районний суд Києва відправив його додому під особисте зобов'язання. Воно не передбачає жодних обмежень на виїзд з країни.

Раніше розповідалося, що компанія B2B Jewelry почала свою діяльність в Ладижині Вінницької області. Її слоган "Живіть у достатку". Фінансова піраміда, діяльність якої у вересні 2020 року заблокувала Служба безпеки України, продовжує працювати. Як їй це вдається, читайте тут.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини тижня: у чому причина живучості фінансової піраміди "B2B Jewelry"

Новини тижня: у чому причина живучості фінансової піраміди "B2B Jewelry"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1063
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація