Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Масштабні повені: рятувальники відзвітували про наслідки руйнівної негоди на заході України

Рівень води поступово спадає, кажуть у ДСНС.

Внаслідок інтенсивних опадів на території Івано-Франківської та Закарпатської області 20-23 травня тисячі домівок і дворогосподарств потрапили в зону підтоплення. Наразі рівень води поступово спадає.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.

Івано-Франківська область:

Внаслідок інтенсивних опадів на території області протягом 20-23 травня в зону підтоплення потрапили 1 721 житловий будинок та 6 137 дворогосподарств у 78 населених пунктах області. Наразі підтоплень житлових будинків не має.

Залишаються підтопленими 27 дворогосподарств в 5 населених пунктах області, а саме: Калушський район (м. Калуш, с. Перевозець), Городенківський район (с. Топорівці), Надвірнянський район (с. Пнів), Рогатинський район (смт. Букачівці).

Рівень води поступово спадає.

Від початку робіт підрозділами ДСНС здійснено 122 виїзди для надання допомоги населенню, під час яких евакуйовано 76 осіб, з них 12 дітей та 10 автомобілів, відкачано 30 тис. 70 м куб. води, через підтоплені ділянки доріг перевезено 586 осіб, з них 63 дитини.

Повінь на Заході_1
dsns.gov.ua

Закарпатська область:

Внаслідок інтенсивних опадів на території області протягом 20-23 травня в зону підтоплення потрапили 114 житлових будинків (наразі підтоплень житлових будинків не має), 574 підвальних приміщення житлових будинків (залишаються підтопленими 90), 610 дворогосподарств (залишаються підтопленими 153), майже 2 тис. га сільськогосподарських угідь (залишаються підтопленими 492 га), 170 га пасовищ (залишаються підтопленими 52 га).

Рівень води поступово спадає.

Повінь на Заході_2
dsns.gov.ua

Від початку робіт підрозділами ДСНС здійснено 23 виїзди для надання допомоги населенню, відкачано 31 тис. 400 м. куб.

Нагадаємо, раніше президент Володмир Зеленський висловив співчуття родичам загиблих від повеней. Він також провів телефонну розмову із тимчасовим виконувачем обов’язків голови Закарпатської ОДА Ярославом Галасом, під час якої вони обговорили ліквідацію наслідків масштабних підтоплень у регіоні.

ВідеоПовінь на Закарпатті забрала життя 11-річного хлопчика

Сильна течія підхопила його напередодні, і тільки сьогодні знайшли тіло. Під водою в області - тисяча гектарів городів, підтоплено півсотні хат. Це на власні очі спостерігала ТСН.  

Повінь на Закарпатті забрала життя 11-річного хлопчика

Залиште свій коментар

Вибір редакції