Матч відставних депутатів України та Польщі

Депутати одного розпущеного парламенту сьогодні зіграли в футбол із депутатами іншого розпущеного вищого законодавчого органу.

Народні обранці України та Польщі змагалися між собою на полі.

Вони старалися. Вони послизалися й падали, але це все одно лише віддалено нагадувало справжній футбол. Більшості народних обранців заважав чи то дощ, чи то маленькі черевця – ні нормально пробігтися, ні по м'ячу поцілити.

Бідні, нещасні депутати – мало того, що в них не все ладиться з парламентською роботою як в Україні, так і в Польщі, так подивіться, за якої погоди їм доводиться грати.

І все-таки поляки виявилися на голову вищими за українських колег. Перший гол вони закотили у ворота Олексія Бабуріна на четвертій хвилині, ще за кілька хвилини він знову витягав м'яча з сітки, а потім ще. Українські депутати час від часу підкрадалися до польських воріт, але зробити влучний удар ніяк не вдавалося.

Більшість українських гравців на полі – члени Партії регіонів. У захисті – їхній політичний опонент Анатолій Матвієнко. Депутат клянеться, що викинув усю політику з голови та налаштувався лише на гру, готовий був віддати пас хоч би найзапеклішому ворогові, аби честь країни відстояти. Але до перемоги було далеко. На перерву поляки йдуть із перевагою у три м'ячі – їм навіть почала подобатися українська погода.

З усіх фракцій не грав лише БЮТ, спікер Мороз зробив перший удар по м'ячу -- він відсиджувався на лаві тренера. А рахунок? Та продули українці.

ВідеоМатч відставних депутатів України та Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: