Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матері Сенцова та Кольченка вперше зустрілися і записали звернення до Порошенка

До Путіна вони звертатися не стали.

Матері утримуваних у Росії українських політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка уперше зустрілися.

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Вони записали звернення до президента України Петра Порошенка з проханням допомогти визволити їхніх синів.

"Пане Порошенку, до вас звертаються матері ваших громадян, які сидять в російських в'язницях. Дуже вас просимо, допоможіть! Син мій вже пішов на крайній захід – на голодування. Хоча до цього він говорив, що цього робити не можна. Вся надія на те, що ви не кинете наших дітей у цій в'язниці", — сказала Людмила Сенцова.

"Шановний пане президенте, звертаюся до вас. Зробіть усе можливе, щоб звільнити наших синів. Щоб вони не розчарувалися ні у президенті, ані у своїй державі", — додала Лариса Кольченко.

Звертатися до російського президента Володимира Путіна жінки не стали. Вони сказали, що їхні сини цього б не схвалили.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка  було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. У свою чергу Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції