Матері з голодними немовлятами атакували МОЗ

В Україні півроку як закінчилася спеціальна суміш для дітей, хворих на фенілкетонурію, незасвоєння білку. Матері прийшли з немовлятами під Мінохорони здоров'я.

Під Міністерством охорони здоров'я протестували матері немовлят, хворих на рідкісну хворобу фенілкетонурію, незасвоєння білку.

Запаси спеціальної суміші для цих малюків, яку закуповує держава, закінчилися.

В Україні понад 700 дітей, хворих на фенілкетонурію. Їх організм не засвоює природний білок, а його надлишок може розвинути в дитини розумову відсталість. Сотні з недужих немає ще й року.

У всьому світі таких дітей годують спеціальними лікувальними сумішами, які дають змогу білок засвоювати. В Україні ці суміші закуповує Міністерство охорони здоров'я. Цьогоріч зробити це вчасно не змогли, уже майже півроку, як запаси закінчились.

У міністерстві матерям, які прийшли з голодними дітьми, повідомили, що суміш для годування в Україні є, днями було отримано 250 банок, але чому вона не доходить до споживачів невідомо. Буде проведено службове розслідування.

У МОЗ пообіцяли, що голодувати діти не будуть мінімум 3 місяці. У цей час встигнуть провести новий тендер, щоб закупити сумішей удосталь.

Читайте також:

Викрито групу посадовців за торгівлю новонародженими

Німецькі лікарі врятували немовля вагою 275 грамів

В Україні вперше проведена операція з порятунку дитини в утробі матері

ВідеоГолодні немовлята під МОЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: