Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матері зниклих на Донбасі військових пікетували "нормандську" зустріч у Берліні

Жінки благають про допомогу у пошуку військових.

У Німеччині матері солдатів, що зникли безвісти на окупованих територіях Донбасу, провели акцію протесту. Вони прилетіли в Берлін, аби пікетувати зустріч міністрів закордонних справ країн-учасниць так званого "нормандського формату", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глави МЗС Німеччини, Франції, Росії і України зустрілися вперше за півтора року, аби обговорити розміщення миротворчої місії ООН на українському Сході. Київ і Москва бачать таку місію кардинально різною, тож у Берліні шукають компроміс. "Передусім ідеться про наступне – про справжній режим тиші, про відведення важкого озброєння, щоби відбулося розмінування великих територій і щоби ми знову реанімували мінський процес. Нова тема, про яку ми сьогодні будемо говорити, це миротворча місія на сході України", - пояснив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

Ввести миротворців на окуповані території Донбасу вимагають і мами зниклих безвісти. Вони сподіваються, що так їхніх дітей легше знайдуть. "Материнське серце намагається стукатися в закриті двері. Ми вже стукаємо четвертий рік. Ну, може ж ми достукаємося до когось, хтось зглянеться. Наших дітей чекають їхні дітки, маленькі дітки, які родилися в той час, коли вони були в полоні", - каже Олена Сугак.

ВідеоУ Берліні родичі українських бійців вимагають звільнення військовополонених

Вперше після півторарічної перерви там зустрінуться міністри закордонних справ "Нормандського формату" – України, Німеччини, Франції та Росії. Водночас на вулиці вимагатимуть звільнити бранців Кремля і тих, хто у полоні бойовиків. У Берлін прилетіли родичі незаконно ув'язнених українців. 

У Берліні родичі українських бійців вимагають звільнення військовополонених

Залиште свій коментар

Вибір редакції