Мати дітей-фігурантів у секс-скандалі обурена заявами адвоката Монтян

Мати дітей стверджує, що після заяв адвоката в них з'явилася охорона.

Мати дітей, які фігурують у справі про розбещення неповнолітніх, Олена Полюхович стверджує, що не давала повноважень адвокату Тетяні Монтян заявляти що-небудь від її імені.

"Я зверталася до неї за юридичною консультацією, але ніяких повноважень виступати від мого імені не давала. Мене обурює її вчинок, хоча не можу не визнати того факту, що після її виступу нас почали охороняти. Тепер, сідаючи в машину, я впевнена, що автомобіль не злетить у повітря ", - заявила мати дітей, які фігурують у скандалі.

Вона також підтвердила, що діти з початку навчального року не відвідують школу. "Ми боїмося за своє життя. Я змушена не працювати, тому що ми майже щодня беремо участь у слідчих експериментах. Якщо виходимо з охороною, то тільки їздимо або до слідчого, або на слідчі заходи. Я не пам'ятаю, коли була в магазині і купувала продукти. Добре, що в мене залишилися ще друзі і родичі, які приносять нам продукти і допомагають грошима ", - сказала Полюхович.

Як повідомлялося, 20 жовтня Луценко заявив, що міліція зафіксувала факт вимагання в одного з депутатів від БЮТ адвокатами названої матері постраждалих від розбещення дітей в Артеку 2 млн доларів.

Сам же адвокат названої матері Андрій Циганков заперечує заяву міністра і заявляє, що гроші пропонували йому за не згадування імені Руслана Богдана.

У четвер, 22 жовтня, народний депутат від БЮТ Руслан Богдан, що фігурує у справі про розбещення дітей, заявив, що справу замовили деякі кандидати в президенти України з інших політичних сил. Він також повідомив про порушення ще однієї справи в рамках скандалу.

Читайте також:

БЮТівець підтвердив, що в нього вимагали 2 млн дол. у справі педофілів

Адвокат матері зґвалтованих дітей боїться, що його заарештують

Рада забрала "Артек" у Ющенка і віддала Тимошенко

Росія вирішила забрати "Артек"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: