Мати головного мучителя Оксани Макар не бачила сина вже 6 років

Дата публікації
Перегляди
8365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати головного мучителя Оксани Макар не бачила сина вже 6 років

Євген Краснощок не спілкувався з матір'ю / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Людмила Краснощок нічого не знає про життя Євгена з 17 років.

Журналісти "Грошей" відшукали матір Євгена Краснощока, звинувачення на адресу якого найважчі. Саме він, за власним зізнанням, душив дівчину, а потім підпалив.

Голова дачного кооперативу, де проживає Людмила Краснощок розповіла, що ніхто не знав про те, що в неї є ще один син. "Я старшого сина не знала, я навіть не знала, що він в неї є. Вона раніше працювала, але зараз не працює, тому що дитина в школу ..і без руки", - сказала вона.

Сама мати Євгена зізналась, що вже 6 років не бачила сина. "Ну що я можу сказати, до 17 років – нормальна дитина, виховували його з чоловіком. А з 17 років я не знаю, як він живе", розповіла Людмила, але її сповідь перервав п'яний чоловік. Сусіди кажуть, що це її співмешканець.

Батьки другого підозрюваного Максима Присяжнюка живуть у селі Єланець під Миколаєвом. Сусід розказує – Максим виріс у нього на очах. "Мені просто сім'ю шкода, Людмила Олександрівна – нормальна жінка, вона головою адміністрації працювала. Володя – він в ПТУ працював, а потім – в адміністрації.

Максим - прийомний син родини Присяжнюків. Колишня вчителька  хлопця переконує - на родину біди сипляться наче з мішка.

"Вже один раз наказав Господь, бо він не дав їм власних дітей. Друге, якщо ви знаєте, вони взяли дівчинку хвору. В чотирнадцять років вона померла. І тепер уявіть собі - вони беруть, знову ж таки – другу дитину", - каже вчителька.

Мати третього фігуранта Артема навіть бачити нікого не хоче і від будь-яких коментарів відмовляється.

Нагадаємо, 19-річна Оксана Макар померла сьогодні вранці. 19 днів назад в  Миколаєві троє молодих хлопців зґвалтували і намагалися спалити її живцем Дівчина перенесла 5 операцій, їй ампутували руку, накладали "штучну шкіру" замість обпаленої. Молодики, яких звинувачують у зґвалтуванні, заарештовані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація