Мати  Гонгадзе : ГПУ замітає сліди  бездіяльності

Леся Гонгадзе повідомила, що не має наміру ходити на засідання суду у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього начальника карної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача в причетності до вбивства журналіста Гонгадзе.

Мати вбитого журналіста Георгія Гонгадзе Леся вважає визнання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка замовником убивства її сина спробою Генеральної прокуратури замести сліди бездіяльності.

"Те, що вони хочуть списати на покійного, - це звичайна справа. Бог їм суддя. Те, що вони роблять, - це спроба замести сліди бездіяльності", - сказала Леся Гонгдзе.

З її слів, ні вона, ні її адвокат поки не одержували жодних матеріалів справи.

Крім цього, Леся Гонгдзе повідомила, що не має наміру ходити на засідання суду у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього начальника карної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача в причетності до вбивства журналіста Гонгадзе.

Вона підкреслила, що якби Генпрокуратура відреагувала на заяву її сина про стеження за ним, то нічого поганого не сталося б.

Мати журналіста також нагадала, що, на її переконання, виявлені останки черепа в Київській області не мають відношення до її сина.

Як повідомлялося, представник Мирослави Гонгадзе в суді Валентина Теличенко допускає необхідність проведення додаткових слідчих дій у кримінальній справі Пукача, який підозрюється в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Теличенко повідомила, що в постанові про пред'явлення обвинувачення Пукачу сказано, що він отримав від Кравченка усну вказівку - замовлення вбити журналіста.

Нагадаємо, кримінальна справа про замовника вбивства журналіста Георгія Гонгадзе закрита у зв'язку зі смертю людини, яка замовила злочин.

Перед цим з'являлася неофіційна інформація про завершення досудового слідства у справі Гонгадзе та про те, що замовником злочину було визнано Юрія Кравченка.

Читайте також:

Офіційно: справа замовника вбивства Гонгадзе закрита через його смерть

Генпрокуратура встановила, хто віддав наказ убити Гонгадзе

Мельниченко готовий відмовитися від свідчень у справі Гонгадзе

ВідеоМати Гонгадзе про справу сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: