Мати Гонгадзе хоче провести приватну експертизу черепа

Леся Гонгадзе привезла з Тбілісі зуби малого Георгія та впевнена, що це дасть 100% результату на експертизі.

Леся Гонгадзе має намір провести приватну експертизу черепа, який міг належати її сину. Вона повідомила, що володіє додатковим біологічним матеріалом для дослідження, і вимагатиме у Генпрокуратури зразків віднайдених фрагментів.

За словами Лесі Гонгадзе, ГПУ наполягає на похованні решток "таращанського тіла". Кілька днів тому представник прокуратури звернувся до матері з проханням визначитися. Нагадаємо, офіційно Генпрокурор заявив, що ініцією проведення ДНК-експертизи черепа у США.

Леся Гонгадзе підкреслила, що хоче сама обов'язково оглянути віднайдений череп, місце схову якого вказав Олексій Пукач.

Вона бажає замовити експертизу останків приватно, а для дослідження надасть нові матеріали.

"У мене є біологічний матеріал, який я привезла з Тбілісі. Це зуби малого Гії. Безумовно, це повинно дати стовідсотковий результат. Я буду приватно це робити, для себе, я буду просити кістки", - зазначила вона.

Хто саме робитиме експертизу, мати ще не визначилася, але припускає, що мало хто погодиться за це взятися.

Мати убитого журналіста також повідомила, що боїться за своє життя, оскільки, за її словами, експертиза може розставити всі крапки над "і". Але, на її думку, це є єдиним шляхом до поховання, що заспокоїть сумління.

Перспективи у розслідуванні справи вона не бачить та дуже скептично ставиться до можливості покарання тих, хто перешкоджає справі. І ще більше вона не вірить у виявлення замовників вбивства. У планах матері також є зустріч з генпрокурором.

Як відомо, влітку цього року Генпрокуратура України підтвердила, що у Білоцерківському районі Київської області було знайдено фрагменти людського черепа, який, на думку слідства, належить Гонгадзе. Згодом українські судмедексперти підтвердили, що череп належав Георгію Гонгадзе.

16 вересня виповнюється дев'ять років від дня зникнення журналіста.

Читайте також:

Генпрокуратура відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

Журналісти вимагають використовувати нові методи у справі Ґонґадзе

Вдова Ґонґадзе обурена слідством у справі про вбивство чоловіка

Ющенко зізнався, що вбивці Ґонґадзе зараз при владі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: