Мати Гонгадзе обурилась, що на загибелі її сина піариться Ахметов

Мати загиблого журналіста відмовилась від квартири, яку Ахметов запропонував подарувати їй напередодні виборів.

Мати Гонгадзе
Леся Гонгадзе
Мати журналіста Георгія Гонгадзе закликала політиків не піаритися і не виносити на всенародне обговорення її матеріальне становище, а звернути краще увагу на розслідування справи її сина. Так Леся Гонгадзе відреагувала на озвучену в ЗМІ пропозицію бізнесмена, члена Партії регіонів Ріната Ахметова купити для неї квартиру.

Пропозицію озвучила заступник голови адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного із телеканалів, зазначивши, що про складне матеріальне становище матері Гонгадзе бізнесмен довідався від неї.

Прес-секретар Ахметова Олена Довженко підтвердила, що така пропозиція була, нині вона залишається актуальною і відпрацьовуються робочі моменти.

"Питання квартири, матеріальна допомога чи інші коштовні подарунки для мене нині не актуальні, - заявила Леся Гонгадзе. - Пріоритетом для мене є справа з розслідування вбивства мого сина, а не те, де я живу і який у мене туалет. Тому я змушена відмовити добрим намірам бізнесмена Ріната Ахметова, хоча особисто він мені цього й не пропонував", - каже мати журналіста.

Такі пропозиції надходять часто, зізнається Гонгадзе, особливо перед виборами. Ще у 2005 році мати відмовилася від аналогічної пропозиції Леоніда Черновецького щодо нового помешкання.

"Перед цими президентськими виборами мені пропонували відкрити рахунок у банку на чималу суму в іноземній валюті, від чого я відмовилася. У цій ситуації для мене це неважливо. Я постійно наголошую, що не хочу, аби політики використовували моє становище", - каже Леся Гонгадзе.

Читайте також:

Герман: Замовників вбивства Гонгадзе треба шукати серед живих

Піскун заявив, що раніше у прокуратури не було доказів провини Кравченка

Адвокат: якщо вірити Пукачу, то Кучмі, Литвину й Джизі справ не уникнути

В США стурбовані ходом справи Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: