Мати Гонгадзе просить захистити її від ГПУ

Леся Гонгадзе попросила Ніну Карпачову захистити її від дій ГПУ, бо сама більше боротися не в силі.

Мати журналіста Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе під час особистої зустрічі попросила уповноваженого Верховної ради з прав людини Ніну Карпачову захистити її від дій ГПУ.

Про це 21 вересня повідомила Леся Гонгадзе. Вона зазначила, що Ніна Карпачова вже упродовж 10 років підтримує її морально і духовно, а їхні зустрічі відбуваються періодично. "Ніна Карпачова ходила зі мною по судах. Допомогла, щоб у суді мене визнали потерпілою стороною, що дало мені можливість ознайомитися з матеріалами слідства, визначитися, що труп не належить моєму синові. Вчора ми з нею зустрілися перед її відльотом до Києва. Вона цікавилася моїм станом, вислухала всі мої проблеми, з розумінням до них поставилася і сказала, якщо мені потрібна буде допомога, вона завше коло мене і на моєму боці і згідна зі мною у всіх справах", – розповіла мама журналіста.

Леся Гонгадзе ще раз наголосила Карпачовій про свою позицію щодо справи Гонгадзе. "Я їй висловила своє бачення, що череп, який мені показували, не має ніякого відношення до мого сина. Вона з розумінням до цього поставилася, бо протягом 10 років у неї теж виникло багато сумнівів", – розповіла Гонгадзе.

Мама журналіста також висловила своє обурення намірами певних сил заробити політичний капітал, купивши їй квартиру. "Як я зрозуміла, цей ажіотаж був пов'язаний з виборами. Певні політичні сили хочуть набрати собі дивіденди і привели "справу Гонгадзе" до дверей туалету у моїй хаті. Чомусь акцентували увагу на моєму побутовому становищі, квартирному питанні. Це зроблено, щоб відволікти громадськість від жахливого становища, в якому я опинилася з вини Генеральної прокуратури. На сьогодні для мене не актуально питання щодо моїх побутових умов життя", – наголосила Леся Гонгадзе.

Мама зниклого журналіста вважає себе "яскравим віддзеркаленням, представником нації, з якою можна зробити все" і каже, що не в силі далі боротися. "Якщо Генпрокуратура стверджує, що це труп Гонгадзе, при тому, що я, мама, наголошую, що те, що я бачу, не належить моєму синові, і я довести нічого не можу, – то з ким я можу воювати?", – сказала Леся Гонгадзе.

Нагадаємо, досудове слідство у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе фактично завершене. Генпрокуратура назвала замовника злочину та заявила про завершення слідства у справі головного обвинувачуваного у вбивстві - Олексія Пукача.

За офіційною інформацією Генпрокуратури, встановлено, що замовником вбивства журналіста був тодішній міністр внутрішніх справ, нині покійний Юрій Кравченко. Справу про замовника вбивства журналіста закрито у зв'язку з його смертю (у 2005 році Кравченко був знайдений мертвий із двома вогнепальними пораненнями, офіційна причина смерті - самогубство).

Крім того, 7 вересня завершилося досудове слідство по кримінальній справі по генералу Пукачу, який обвинувачується у виконанні вбивства журналіста. 15 вересня потерпілі зможуть приступити до ознайомлення з матеріалами досудового слідства. Родичі Гонгадзе та їхній адвокат не повірили висновкам ГПУ. Зокрема, мати журналіста Леся Гонгадзе заявила, що Генпрокуратура замітає сліди своєї бездіяльності.

Читайте також:

Адвокат вдови Гонгадзе оскаржила постанову Генпрокуратури

Оприлюднено висновки слідства у справі Пукача

Литвин: слідство підтвердило мою непричетність до справи Гонгадзе

Адвокат: замовників убивства Гонгадзе будо декілька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: