Мати одного з миколаївських садистів: сина хотіли вбити як свідка

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати одного з миколаївських садистів: сина хотіли вбити як свідка

Мати Погосяна: він опинився на місті злочину випадково, багато випив / Фото: ВКонтакте

Жінка впевнена, що Артем Погосян нічого не робив з дівчиною, він опинився на місті злочину випадково.

Мати одного з підозрюваних в зґвалтуванні і спроби вбивства 18-річної Оксани Макар запевняє, що її сина "хотіли вбити як свідка".

Як повідомляється, журналістам ICTV вдалося поговорити з матір'ю Артема Погосяна. За словами матері, її син ні в чому не винен, а опинився в тій квартирі випадково.

Жінка впевнена, що Артем нічого не робив з дівчиною, він опинився на місті злочину випадково, через те, що багато випив, бо в нього нещодавно помер батько. Його самого товариші, які і вчинили злочин, нібито теж хотіли вбити як небажаного свідка. Звідки в жінки така інформація, не уточнюється.

За словами матері Погосяна, наразі вона чекає на результати аналізів, які мають показати, що її син не винен.

Нагадаємо, раніше дружина іншого підозрюваного, Євгена Краснощока,  заявила, що, можливо, зґвалтована дівчина сама спровокувала своїх мучителів.

Між тим сьогодні, 16 березня Оксану доставлять в Донецький опіковий центр. За словами керівника Донецького опікового центру Еміля Фісталя, який прибув до Миколаєва, дівчина, як і раніше, знаходиться у важкому стані, але вона транспортабельна.

За словами Фісталя, сьогодні Оксані зробили ще одну операцію. При цьому мати постраждалої не проти того, щоб її дочку перевезли до Донецька.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація