Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати Оксани Макар купила собі дві квартири із супердорогим ремонтом і "плазмою"

Правозахисник Олена Кабашна говорить, що пожертвування Суровицька витратила на свої потреби.

Мати покійної Оксани Макар Тетяна Суровицька зовсім нещодавно стала власницею відразу двох квартир в центрі Миколаєва.

Про це "Комсомольской правде в Украине" заявила правозахисник, керівник приймальні Гельсінської групи з прав людини в Україні Олена Кабашна.

При цьому, Суровицька ніде офіційно не працює, а зібрані на лікування дочки кошти витратила на благодійність.

"У нас є відповідь з МБТІ. Суровицька купила трикімнатну квартиру на вулиці Південна і вже встигла там зробити дорогий ремонт. Але це тільки вершина айсберга! Найімовірніше, у неї ще є нерухомість, оформлена на підставних осіб. А нещодавно вона в одну з квартир купила плазмову панель за 15 тисяч гривень", - повідомила Кабашна.

За її словами, мати Макар взяла гроші на нерухомість саме із пожертвувань, які люди перераховували на лікування її дочки.

Правозахисник вважає, що Суровицька експлуатувала дочку, коли та була живою, і продовжує це робити і після її смерті.

"Легенда про те, що вона витратила зібрані кошти на придбання медичного обладнання для Саші Попової, перевірки не витримала. Прилади були отримані як гуманітарна допомога за символічною ціною в кілька євро", - додала вона.

У свою чергу, в оточенні Тетяни Суровицької події називають брудним піаром. І звертають увагу, що час удару по Тетяні обраний не випадково - напередодні винесення вироку вбивцям її дочки.

"Українська Гельсінська група з прав людини стоїть на стороні маніяків і жорстоких вбивць!", - заявив близький друг Суровицької, лідер громадської організації "Град-N" Юрій Круцило.

Думку самої Тетяни Суровицької дізнатися так і не вдалося - нещодавно вона змінила номер мобільного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції