Мати Оксани Макар не перерахувала гроші іншій жертві насильства

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Оксани Макар не перерахувала гроші іншій жертві насильства

Дівчина, яка перебуває у комі, не отримувала допомоги від мами Оксани Макар / Фото: news.nikcity.com

Тітка дівчини, яка вже третій тиждень перебуває у комі після страшного побиття чоловіком, заперечує, що мати Оксани Макар перераховувала якісь кошти на лікування.

Стан Саші Попової, яка більше трьох тижнів знаходиться в комі після жорстокого побиття, залишається важким, у свідомість вона не приходила. Про це повідомила тітка Саші Ірина Цветухіна.

"Лікарі кажуть, що за вихідні її стан не змінився, як було, так і є. Сьогодні їй поміняли антибіотик, тому що два дні у неї трималася підвищена температура. Призначили проведення бронхоскопії. Ми, звичайно, в розпачі. Питали у лікарів, може, треба щось робити? Але нам кажуть, що поки вона не прийде до тями, нічого зробити не можна. Потрібно чекати", - повідомила Цветухіна.

Вона також розповіла, що мамі Саши дозволили відвідувати дочку два рази на тиждень. Що стосується матеріальної допомоги, то її надає благодійний фонд "Розвиток України".

У той же час тітка Саші спростовує інформацію, що з'явилася в ЗМІ про те, що мама Оксани Макар вже перерахувала якісь кошти на лікування дівчини.

"Нам всі телефонують, запитують, але поки нічого не перераховано: жінці не до того було, вона дочкупоховала. Але ми з сестрою порадилися і вирішили, що якщо мама Оксани перерахує нам кошти, ми їх тут же перенаправимо в благодійний фонд "Розвиток України". Вони нам допомагають, хай вони і займаються розподілом коштів, щоб не було ніяких розмов", - сказала Цветухіна.

Нагадаємо, раніше мати Оксани Макар розповіла про долю фінансів, зібраних для лікування жертви садистів: "Зараз всі переживають про гроші, які люди жертвували на лікування Оксани. Не переживайте. Я куплю Оксані найкрасивіший пам'ятник. Ще передам гроші на лікування Олександри Попової", - пообіцяла мати померлої.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація