Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати полоненого російського військового Агеєва в'їхала на територію України

Українська сторона пообіцяла їй зустріч з сином.

Мати полоненого російського військового Віктора Агеєва Світлана у п'ятницю, 21 липня, в'їхала на територію України.

Про це "Новій газеті" телефоном з поїзда повідомив журналіст Павло Канигін, який її супроводжує.

Відео Мати росіянина Віктора Агеєва звернулась до Петра Порошенка з проханням помилувати сина

За його словами, українська сторона пообіцяла Світлані Агеєвій влаштувати зустріч з її сином, в тому числі і наодинці. При цьому, як виняток, українська сторона погодилася прийняти жінку за внутрішнім російським паспортом.

"В'їхали не прямо через Росію, тому що у матері єфрейтора немає закордонного паспорта. Ми дуже побоювалися, що за внутрішнім паспортом її не пропустять наші, російські прикордонники. А українські прикордонники знали, що у Світлани з собою немає закордонних документів. Українська сторона погодилася, як виняток, прийняти Світлану Вікторівну за внутрішнім російським паспортом", - зазначив Павло Канигін.

Журналіст не називає імен і посад людей, які представляють українську сторону. Він пообіцяв назвати їх після того, як зустріч відбудеться.

"З приводу самої зустрічі: нам обіцяли влаштувати її в найближчі дні, щодо часу та місця поки нічого невідомо, нас зорієнтують пізніше. Сам Віктор Агеєв, як відомо, перебував у СІЗО міста Старобільськ, але зустріч, я думаю, може бути, і в якомусь іншому місці — все вирішиться завтра", - зазначив Канигін.

Журналіст додав, що з моменту звернення Світлани Агеєвої до президента України Петра Порошенка ніхто з російської влади з нею не зв'язувався. Лише перед самим виїздом в Україну їй зателефонували співробітники ФСБ і сказали, щоб вона була обережнішою.

"Сталося це відразу після купівлі квитків. ФСБ, мабуть, дала зрозуміти: контора в курсі", - повідомив Павло Канигін.

Нагадаємо, у Луганській області затримали російського військовослужбовця Віктора Агеєва, якого, за даними ВВС, викликали на службу в Алтайському краї. Його матір, друзі і колишні товариші по службі підтвердили, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, який підписав у березні 2017 року. 

Матір Агеєва наполягає на тому, що її син перебуває на службі у ЗС РФ і навіть отримав у травні цього року звання єфрейтора. Тоді як у міноборони РФ заявили, що полонений українцями в Луганській області росіянин в минулому році звільнився в запас. 

В інтерв'ю ТСН.Тиждень Агеєв розповідав, що приїхав до України "захищати братський народ".  

Відео Полонений росіянин Віктор Агеєв розповів, чому зголосився служити на Луганщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції