Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір затриманої за продаж черкащанки не вирішила, чи встановлювати опікунство над третьою онукою

Імені новонароджена ще не отримала.

Мати та бабуся затриманої за спробу продажу своєї дитини мешканки Черкаської області 29-річної Ольги бажають оформити опікунство над шестирічною та восьмирічною внучками.

Про це вони телефоном повідомили кореспонденту ТСН.

За їхніми словами, щодо новонародженої третьої онуки вони ще не ухвалили рішення. Наразі чиновники збирають пакет документів на всиновлення. Слід зазначити, що новонароджена абсолютно здорова. За нею турбуються в обласній дитячій лікарні. Імені не дали і називають її "Сонечком" і "Крихіткою". 

Жінки повідомили, що не знали нічого про намір Ольги продати третю дитину. Вони після пологів приїжджали до пологового будинку. Після виписки Ольга мала повернутись до рідної домівки.

Дівчинка народилась 8 червня вагою 2,8 кг. Проте через можливу процедуру всиновлення всі параметри та аналізи будуть збирати додатково. 

ВідеоНа Черкащині жінка хотіла продати своє немовля за 5 тисяч доларів

Запобіжний захід за спробу продати власне немовля обиратимуть для жінки на Черкащині. 29-річну горе-матір правоохоронці затримали просто на порозі пологового будинку в момент передачі п’яти тисяч доларів за дитину. Про торги, кажуть полісмени, дізналися з власних джерел. Зараз маля -  на обстеженні в медиків та під опікою працівників соціальних служб.

На Черкащині жінка хотіла продати своє немовля за 5 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції