Мати жертв артеківських педофілів проситься виступити в Раді

Олена Полюхович каже, що тимчасова слідча комісія Ради з розслідування інциденту в "Артеку", працює неефективно.

Олена Полюхович
Газета по-киевски
Олена Полюхович
Мати потерпілих від розбещення в Міжнародному дитячому центрі "Артек" дітей Олена Полюхович просить голову Верховної ради Володимира Литвина надати їй право виступити в парламенті для інформування громадськості про обставини справи про розбещення її дітей.

"Прошу надати мені можливість виступити перед народними депутатами з метою донести до депутатів і громадськості ті факти, які ніколи не скаже генеральний прокурор. Оскільки відповідальні за слідство прокурорські працівники постійно його дезінформують, переслідуючи власні інтереси", - сказано у зверненні Полюхович до Литвина.

При цьому Полюхович зазначила, що створена в жовтні 2009 року тимчасова слідча комісія Ради з розслідування питань, пов'язаних із обвинуваченнями в розбещенні неповнолітніх в "Артеку", працює неефективно, оскільки, з її слів, голова комісії, депутат Ради від Компартії Катерина Самойлик робить все можливе для того, щоб засідання комісії не відбувалися.

Таким чином, на думку Полюхович, відсутність із боку парламенту ефективного контролю за розслідуванням цієї справи дає Генеральній прокуратурі можливість затягувати її об'єктивне розслідування.

При цьому вона зазначає, що вона довго не хотіла розголошувати реальні обставини справи у зв'язку з ходом кампанії з виборів президента, щоб її не обвинуватили в тому, що вона є частиною чиєїсь передвиборної технології.

Полюхович вважає, що посилення парламентського контролю за дотриманням законності й недопущення навмисної або ненавмисної недбалості за цією кримінальною справою піде на користь її розслідування.

Нагадаємо, у жовтні минулого року нардеп від ПР Вадим Колесніченко розповів, що до нього звернулася мати двох дітей, яких нібито зґвалтували високопоставлені чиновники в центрі "Артек" у Криму.

Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація про причетність до цієї справи нардепів від БЮТ Віктора Уколова, Руслана Богдана і Сергія Терьохіна, але вони це категорично заперечили.

Офіційних підтверджень щодо причетності депутатів до скандальної справи також не було надано. Пізніше їхню причетність до скандальної справи заперечили і в Генпрокуратурі. Головним підозрюваним у справі є прийомний батько постраждалих дітей Дмитро Полюхович.

Читайте також:

ПР ініціює звіт у Раді по справі про розбещення дітей

Генпрокуратура спростувала причетність депутатів до зґвалтувань дітей

Нардеп Омельченко погрожує розкрити таємниці артеківських педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: