Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір хлопчика, тіло якого знайшли у валізі у Чернівцях, викинула його за кілька днів після смерті

Експертиза встановила, що малюк помер від хронічного захворювання.

Трирічний хлопчик, тіло якого у валізі знайшли в Чернівцях, помер, найімовірніше, від нападу астми. Такий попередній висновок зробили в обласному бюро судово-медичної експертизи, передає кореспондент ТСН.

Після кількох тривалих експертиз медикам вдалося встановити, що хлопчик хворів на бронхіальну астму, і причиною смерті міг стати напад. Також експертизи показали, що він помер за кілька днів до того, як тіло було знайдено у валізі на пустирі 27 червня випадковими перехожими. Наступного дня стало відомо, що тіло мертвої дитини викинула його матір - за повідомленням поліції, камери спостереження зафіксували, як жінка, яка мешкала за два кілометри від пустиря, вночі принесла валізу та викинула в кущі.

Правоохоронці і досі шукають жінку, її місце перебування невідоме. Хлопчика поховали його дідусь та бабуся, які родом з Хмельницької області.

"Дитина надійшла уже з пізніми трупними змінами, тобто певний термін часу минув від моменту виявлення. Експерти дійшли висновку, що смерть настала внаслідок вродженої хвороби легень, найвірогідніше, смерть настала внаслідок астматичного статусу", - повідомив заступник начальника бюро судово-медичної експертизи Олександр Лазебник.

Нагадаємо, 27 червня на околиці Чернівців поліція виявила валізу з тілом мертвої дитини. Валізу в кущах знайшли перехожі. Вони й повідомили про знахідку правоохоронців. Пізніше правоохоронці встановили, що мати дитини, 22-річна Анна Пілявська власноруч вивезла хлопчика у валізі та викинула у кущах.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Відео Валіза з мертвою дитиною в Чернівцях: хлопчика викинула 22-річна матір

Червону валізу з тілом 2-річного хлопчика, яку напередодні знайшли на околиці Чернівців, викинула саме його матір. Правоохоронці вже оголосили її в розшук. А знімальна група ТСН тим часом поспілкувалася з сусідами Анни Пілявської. Вони бачили її 2-річного сина буквально за кілька годин до смерті.  

Валіза з мертвою дитиною в Чернівцях: хлопчика викинула 22-річна матір

Залиште свій коментар

Вибір редакції