Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір Кольченка пустили до сина у російську в'язницю

Жінка зазначає, що син значно схуд.

Мати українця Олександра Кольченка, якого незаконно засудили і утримують на території РФ, відвідала його в російській в'язниці.

Про це повідомила координатор проекту "РосУзник" Яна Гончарова на своїй сторінці в Facebook ввечері в п'ятницю, 5 травня.

За її словами, у Кольченка спостерігається дефіцит ваги. "Посилене харчування, на якому він був кілька місяців (як він казав – це якась додаткова кількість грам масла і молоко), йому не допомогло – все такий же худий", - уточнила правозахисник. Тюремна адміністрація піддає жорсткій цензурі листи, які приходять на ім'я Кольченко. Політв'язню доводиться їх "вибивати" в оперативній частині. При цьому цензори нерідко знищують частину тексту.

Український консул досі не може зустрітися з Кольченком.

Українського кінорежисера, сценариста та активіста Євромайдану Олега Сенцова російська ФСБ затримала у ніч проти 11 травня 2014 року у Сімферополі та звинуватила у підготовці терактів у Криму, Зокрема, Сенцову закидають керівництво диверсійно-терористичною групою "Правого сектору", яка начебто здійснила 14 і 18 квітня 2014 року підпали штабів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії" в Сімферополі, а також готувала в кримській столиці вибухи біля пам'ятника Леніну і Вічного вогню.

25 серпня 2015 року Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії строгого режиму. Своєю чергою, Кольченка засудили до 10 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції