Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір Ляшка минулого року оформила квартиру за 2,4 мільйона і машиномісце в елітному районі Києва

Це не єдине майно, оформлене на Любов Ляшко.

Матір лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка Любов минулого року стала власницею квартири та машиномісця у Печерському районі столиці.

Про це повідомляє Bihus.info.

Квартира площею 77 квадратних метрів на вулиці Євгена Коновальця наразі коштує приблизно 2,4 мільйона гривень, адже ціна квадрату тут сягає мінімум 31 тисячі гривень. Проте зазначається, що Любов Ляшко інвестувала у квартиру та 14-метрове машиномісце ще під час будівництва, тому вартість могла бути дещо меншою.

Наразі мати радикала є пенсіонеркою. Вона отримує 1600 гривень пенсії, а раніше працювала оператором котельні на газопереробному заводі. Вона ніколи не займалася і не займається бізнесом. 

Це не перша власність, яку оформляла чи отримувала Любов Ляшко. Раніше Вишгородська райдержадміністрація безкоштовно виділила їй 2 га землі, частину з яких було продано під забудову. Наразі вона володіє 0,84 га землі. Також 2012 року Любов Ляшко придбала три квартири по 100 квадратних метрів площі на Печерську, проте наступного року продала. 

2017 року вона стала власницею квартири за 1,5 млн гривень, а також на неї оформлений будинок невідомої площі у селі Богданівка.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро розслідують можливе незаконне збагачення заступника глави Адміністрації президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції