Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні Сенцова працюють у ФСБ і не підтримують у біді матір українця

За словами матері, вона єдина, хто підтримує сина.

Матір українського політв’язня Олега Сенцова розповіла, що серед її рідних ніхто не підтримує позицію сина.

Про це вона розповіла в інтерв’ю телеканалу "Дождь".

За словами жінки, сусіди за спиною називають її "матір’ю терориста".

"Ну який він терорист. Те, що він був проти цього режиму, я цього не розуміла і весь час говорила: Олеже, дивись, у тебе двоє дітей, чомусь мені було страшно завжди", - заявила вона.

Також матір Сенцова розповіла, що у ФСБ працюють її зять та старший онук, однак вони теж не підтримують позицію українського режисера.

"У мене взагалі нікого немає, так, щоб мене підтримували свої", - підкреслила жінка.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову, котрий оголосив голодування, розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега погані. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби. 

ВідеоВідомі українці долучаються до акції на підтримку Сенцова

Політв'язень Сенцов продовжує голодування, й у нього почали випадати зуби. Тим часом, до акції ТСН на підтримку незаконно ув'язненого режисера долучаються знані українці. Сьогодні своє слово на захист сказав лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Відомі українці долучаються до акції на підтримку Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції