МАУ відреагувала на конфлікт між Індією та Пакистаном і змінила розклад рейсів

Дата публікації
МАУ відреагувала на конфлікт між Індією та Пакистаном і змінила розклад рейсів

УНІАН

Зміни стосуватимуться польотів до Коломбо, Делі та Бангкока.

Авіакомпанія МАУ змінила розклад рейсів до Делі, Коломбо та Бангкока через загострення збройного конфлікту між Пакистаном та Індією та закриттям повітряного простору, повідомляється на сайті перевізника. 

Через зниження рівня безпеки сталася затримка багатьох рейсів, що вилітають та прибувають до Міжнародного аеропорту Делі, в тому числі й рейсу МАУ PS392. "Після отримання дозволу рейс вилетів до Києва альтернативним маршрутом через Оман та Іран, що дозволяє оминути закриті зони. У зв’язку з цим літак прибуде до столиці України із затримкою", - йдеться у повідомленні.

Рейс PS392 Делі - Київ планується до вильоту 27 лютого о 15:50 за місцевим часом і прибуде в Київ 27 лютого о 22:00 за місцевим часом.

Щодо рейсів до Коломбо та Бангкока інформації наразі немає.

Нагадаємо, пакистанські воєнні знищили два індійських літаки. В результаті інциденту загинули щонайменше четверо громадян Індії в спірному регіоні Кашмір. 

Ескалація конфлікту між країнами сталась напередодні, коли президент Пакистану попередив Індію про адекватну відповідь після авіаудару по Кашміру. Ця територія розділена між двома країнами і саме на пакистанську частину Індія здійснила авіаналіт напередодні.

У Нью-Делі заявили - операція була скерована проти табору бойовиків, які взяли відповідальність за теракт 14 лютого. Тоді загинули 40 індійських військових. За даними індійського уряду, у бомбардуванні загинуло чимало бойовиків, тоді як речник пакистанської армії заперечив наявність жертв чи руйнувань. Авіаудар через лінію розмежування став першим за майже півстоліття – після індо-пакистанської війни 1971 року.

Загострення конфлікту: пакистанські військові збили два індійські літаки

Загострення конфлікту: пакистанські військові збили два індійські літаки
Наступна публікація