Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ запровадила автоматизовані кіоски самореєстрації в аеропорту "Бориспіль"

Нововведення запрацює вже з 20 березня.

Авіакомпанія МАУ запровадила автоматизовані кіоски самореєстрації на чартерні рейси, що відлітають з міжнародного аеропорту "Бориспіль". Нововведення запрацює вже з 20 березня.

В аеропорту встановлені п'ять кіосків, де пасажири самостійно зможуть пройти процедуру реєстрації.

Реєстрація на чартерний рейс – це просто. Забудьте про звичні черги до стійок реєстрації перед відпусткою! Починаючи з...

Опубліковано Fly UIA Вівторок, 19 березня 2019 р.

Оформлення багажу також стає повністю автоматизованим. Вісім кіосків самореєстрації багажу починають працювати за шість годин до вильоту – тут пасажири зможуть зважити валізу, отримати багажну бірку та відправити сумку на стрічку транспортера.

Як це зробити, показано у відеоінструкції.

Нещодавно МАУ повідомила пасажирів про те, що посадка на всі рейси авіакомпанії завершуватиметься на п'ять хвилин раніше, ніж зазвичай. Починаючи від 31 березня 2019 року, посадка на всі рейси авіакомпанії МАУ завершуватиметься не за 10 хвилин, як раніше, а за 15 хвилин до вильоту рейсу згідно з розкладом. Докладну інформацію про початок і завершення посадки на рейси МАУ буде розміщено на офіційному сайті авіакомпанії, а також на посадкових талонах і туристи розраховували свій час. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції