Мауглі на березі Дніпра: у Запоріжжі подружжя "здало" у табір безхатьків своїх маленьких дітей

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мауглі на березі Дніпра: у Запоріжжі подружжя "здало" у табір безхатьків своїх маленьких дітей

Батьки ще й обурилися, що поліція та соцпрацівники забрали малечу.

У Запоріжжі батьки залишили своїх дітей віком 2 і 3 роки у таборі безхатьків на березі Дніпра. Хлопчики без одягу і взуття жили там щонайменше 5 днів, поки їх не помітили випадкові перехожі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розвішані на деревах речі, купи мотлоху та брудні дошки, прикриті старими ковдрами – у таку атмосферу до безхатьків, які отаборилися на березі Дніпра, приїжджає поліція разом із швидкою. Поруч із безхатьками абсолютно голі діти, обом на вигляд не більше трьох років. Медики з патрульними привозять одяг для малечі та заспокоюють дітей перед тим, як доправити їх в лікарню.

Голі і брудні: у Запоріжжі батьки залишили своїх дітей у таборі безхатьків на березі Дніпра

Голі і брудні: у Запоріжжі батьки залишили своїх дітей у таборі безхатьків на березі Дніпра

Згодом з’ясувалося, що двох малюків на безхатьків залишила сімейна пара. Подружжя зупинилося на пляжі поруч, зранку молодята кудись вшивалися, а за дітьми просили наглядати безпритульних. Ті кажуть: були збентежені, але малюків не ображали. "І макаронники, і борщик, і супчик, і гречку, і картопельку", - кажуть вони про раціон, яким годували дітей.

Що робили діти протягом 5 днів в асоціальному товаристві, сказати важко. Батьки з’являлись лише ввечері та говорили, що мають якісь справи у місті. Волоцюги ж багато часу малюкам приділити не могли. Ані одягу, ані бодай рваного взуття в дітей також не було. "Звичайно, діти були замурзані, бо вони перебували на вулиці цілий день – і вони були без одягу. Не було у них жодного. Як мауглі", - каже командир взводу патрульної поліції Діна Курнікова.

Дітки майже не говорять, патрульним вони змогли назвати лише свої імена та вік. Зараз Андрійко та Максим у лікарні – на диво, жодних хвороб у них не виявили. Горе-батьків шукають правоохоронці та соцпрацівники. "Якщо так станеться, що за дітьми ніхто не прийде, тоді ми будемо встановлювати вік дітей і робити їм свідоцтва про народження. Абсолютно нові свідоцтва про народження", - каже керівник міської служби у справах дітей Наталія Сиворакша. Поки батьків в лікарні ще не бачили, але начебто вони з друзями приходили у табір до безпритульних з погрозами і претензіями, чому ті віддали дітей поліції.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація